vesy

Cilvēki, kuri dzimuši Svaru zīmē, zina visu par to, kas ir līdzsvars.

Mēs vienmēr tiecamies pēc harmonijas un miera, spējam efektīvi tikt galā ar nestabilitāti, ātri labojam kļūdas – gan savas, gan citu. Neviens mūs neapstādinās ceļā uz pilnību!

Mēs tiecamies uz to, lai apkārtējie mūs mīlētu un cienītu. Alkstam taisnīgumu. Gūstam baudu no saskarsmes.

Lūk, vēl iemesli, kāpēc mēs esam pelnījuši tikt uzskatītiem par labākajiem cilvēkiem jūsu apkārtnē.

1. Svari labāk par visiem atrod un notur līdzsvaru

Cilvēki tiecas pie Svariem, kad viņiem parādās problēmas, jo mēs spējam paskatīties uz situāciju no malas. Mēs cenšamies saprast visus pastāvošos viedokļus pirms izdarīt secinājumus un virzīties uz priekšu.

Svari nekad nesola atrisināt jebkuru jūsu problēmu, bet, kad parādās nepieciešamība, tad patiešām piepūlas, lai mums palīdzētu. Viņu ausis ir vislīdzjūtīgākās pasaulē. Ja jums ir vajadzīgs emocionāls atbalsts, vērsieties pie Svariem. Viņi kliedēs dažas jūsu rūpes un šaubas.

Nekas tā nesagrauj Svaru iekšējo pasauli, kā negatīvais viņiem apkāŗt. Visiem apkārt esošajiem cilvēkiem ir jāpiemīt pozitīvajai enerģijai un jāizvairās no konfliktiem. Ja tas nenotiek, Svari viļas cilvēkos un pārtrauc ar tiem sazināties.

Uzmanību: Svari ar jums nedraudzēsies, ja jūs esat slikts cilvēks, bet draugu dēļ ir gatavi vienoties pat ar nelabo.

2. Viņi ir burvīgi

Svari viegli iepatīkas cilvēkiem, jo viņi katram cilvēkam var likt justies interesantam un svarīgam. Viņi ir lieliski klausītāji.

Svari labi zina par jūsu jūtām un emocijām. Un viņi lieliski spēj paredzēt savu un citu darbību sekas.

Un viss tāpēc, ka viņi ir ļoti vērīgi un viņiem piemīt izcili labas uztveres spējas. Viņi cenšas satuvināties ar cilvēkiem, kuri viņiem patīk, meklē ilgstošas draudzīgas attiecības. Tai pat laikā viņi necieš virspusējus cilvēkus un izslēgs jūs no sava saziņu loka uzreiz, kad pamanīs jūsos neīstumu un liekulību.

3. Svari ir jūtīgi cilvēki

Viņi ir uztvert spējīgi un patiesībā interesējas, kas notiek viņu draugu dzīvē. Pat, ja viņiem mēdz būt konflikti, viņi ātri tos nogludina uz savas harizmas un labsirdīguma rēķina.

4. Viņi ir romantiski

Svari mīl dziļi un ar visu sirdi. Ja jums ir paveicies un jūs ir iemīlējis kāds no cilvēkiem, kurš ir dzimis šajā zīmē, tad variet būt pārliecināti: jūs esat nonākuši labās rokās.

Svari vēlas, lai viņu partneri zinātu un justu, ka par viņiem rūpējas. Viņi ir spējīgi uz maziem, patīkamiem pārsteigumiem un uz plašiem žestiem. Ja jums ir bijis ilgstošs romāns ar Svariem, tad ziniet: lai kass arī nenotiktu, jūs viņus atcerēsieties visu mūžu.

Svari ir uzticami partneri un mīļākie, kuri jūsu vajadzības liek augstāk par savējām. Bet viņi netic “mīlestībai no pirmā acu skatiena”. Attiecībās viņi ir piesardzīgi, un ar viņiem jūs diez vai varat rēķināties uz ātru intīmu. Viņi meklē patiesi izturīgu saikni.

5. Viņi ir “sociālie tauriņi”

Neviens netiek galā ar neveiklām situācijām labāk par Svariem. Viņi ir pazīstami diplomāti un pavisam viegli izskaidro jebkuras dīvainības. Un pie tam dara to stilīgi un ne bez elegances.

Svariem patikt atrasties starp citiem cilvēkiem. Vienkārši smieties, stundām ilgi apspriest visādas aplamības un sarežģītus jautājumus – lūk, kas dara viņus laimīgus. Svari ir radošas dvēseles, kurām nepieciešami dialogi.

Un vēl Svari vienmēr gūst panākumus sabiedriskajā dzīvē. Tāpēc, ka nekad neapstājas uz savu sasniegumu kāpnēm. Viņi necieš viduvējības un vienmēr prasa vairāk – gan no sevis, gan citiem.

6. Skaistums: ārējais un iekšējais

Svariem ir magnētiska āriena, kaut arī, protams, ne visus var uzskatīt par “skaistuļiem” vai “skaistulēm”. Viņu skaistums ir viņu dabiskums. Tāpēc viņiem nevajag īpaši piepūlēties, lai padarītu savu ārieni “pamanāmu”. Viņi nepanāk atzinību, bet vienalga panāk savu!

Svari atrodas planētas Venēra ietekmē, kas ilgu laiku bija pazīstama kā mīlas un skaistuma dieviete. Svari ciena skaistumu it visā: draugos, mīļotajos cilvēkos, mākslā, rakstībā, mūzikā. Un viņi noteikti vairāk par citiem noņemas ar savu māju interjeriem.

Viņi lepojas ar savu gaumi un viņiem uz to ir tiesība! Un galvenais: viņi neatvainojas par to, ka mīl skaistas un patīkamas lietas savā dzīvē.

7. Viņi ir ideāli kolēģi un priekšnieki

Svari māk vadīt citu cilvēku enerģiju. Un pie tam viņi neizmanto savas spējas savtīgos nolūkos. Viņi spēj motivēt komandu, likt to strādāt pāri savām spējām. Un pie tam izvairās no jebkādiem konfliktiem. Vienkārši neuzskata par vajadzīgu tērēt uz to savu laiku!

Svari pret darbu attiecas ar neviltotu interesi un ciena veselīgas attiecības kolektīvā. Un paši dara visu, lai atbalstītu tajā harmoniju un atslābinātu koncentrēšanos.

8. Viņi ir intelektuāļi

Svari ir gaisa elements, tāpēc vienmēr tiecas uz pašizaugsmi. Vislielāko nozīmi piešķir intelekta spēkam.

Viņi vienmēr saglabā spēju domāt racionāli jebkurā cituācijā, patstāvīgi meklē un atrod veidu, kā optimizēt darbiniekus un ikdienas procesus.

Un viss tāpēc, ka viņi nevar ciest darbu ekstremālos apstākļos. Tāpēc dara visu, lai situāciju nenovestu līdz robežai.

9. Svari māk cienīt skaisto

Viņi ir ļoti kulturāli cilvēki. Ciena savu sociālu apkārtni un dabu. Parasti viņi daudz lasa. ir labi informēti, stilīgi apģērbti. Viņie vienlīdz labi spēj novērtēt arī pasakainu saulrietu, un dziļi apgaismojošu sarunu.

10. Viņi ir ideālisti

Svari vienmēr meklē vislabāko, visideālāko un harmoniskāko veidu, kā nodzīvot dzīvi. Viņu ideālajā pasaulē viss ir līdzsvarā un taisnīgi. Tajā pasaulē nemēdz būt konfrontācijas un konflikti.

Protams, šāda ideālā pasaule nepastāv. Un tā ir vislielākā vilšanās Svaru dzīvē.

Tāpēc viņi pastāvīgi tiecas sasniegt savu personīgo ideālu. Lai ko arī Svari nedarītu, viņi vienmēr meklēs veidu, kā to izdarīt ātrāk un labāk. Dažreiz tas viņiem traucē izbaudīt esošo brīdi, bet, ko lai dara. Tāda ir cena ceļā uz ideālu.

avots: cluber.com.ua 

Atstāt komentāru

4 Komentāri ieslēgt "10 iemesli, kāpēc katra dzīvē vajadzētu būt Svariem. Apbrīnojami cilvēki!"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | visvairāk balsoja
Anonīms
Viesis
Anonīms

patiesi!

ess
Viesis
ess

nu ti glumi ,cik ir svari ,vairak nevienu nezinu

Bananās *^_^*
Viesis
Bananās *^_^*

taisnība jau ir, ko lai saka.. Pati arī esmu svari un ar ļooooti zemu pašnovērtējumu ka arī pedantiska..

Anonīms
Viesis
Anonīms

Precīzi! ?

wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?