bli Cilvēkus – Dvīņus vienkārši nevar nemīlēt. Šie cilvēki ir nemitīgā kustībā un viņu nemitīgās garastāvokļa maiņas liek apkārtējiem būt tonusā un ne uz mirkli nezaudēt uzmanību. Kamēr citi vēl tikai palēnām atklāj savas “tumšās puses,” Dvīņi jau paspējuši visas sevis paveiktās aplamības izmantot sava pašlabuma gūšanai. Nevajadzētu uzskatīt, ka Dvīņi ir cilvēki ar divām “maskām,” jo Dvīnis būtībā ir cilvēks ar diviem dažādiem raksturiem. Tik tikko Dvīnis bija mīļa un jauka būtne, kad jau nākamā brīdī izplūst dusmās un meklē pie tā vainīgos.

 1. Dvīnis nebaidīsies pateikt to, ko domā

Dvīnis nespēj savā tuvumā paciest tenkotājus un tenkas, viņi būs tie cilvēki, kuri nekautrējoties pateiks citiem cilvēkiem visu, ko par viņiem domā. Lai gan Dvīņi visai bieži nožēlo, ka citreiz izspļāvuši to, ko varbūt nebūtu vajadzējis atklāt, viņi tik un tā priekšroku dos godīgumam un atklātībai, nevis meliem. Viņi izteiks savu viedokli pat tad, ja to neviens nebūs lūdzis. Citreiz tas ir nogurdinoši, tomēr tas ir Dvīnim raksturīgais šarms, ar kuru viņš fascinē daudzus.

 1. Dvīņi, pašiem negribot, nokļūst piedzīvojumos

Dvīņiem grūti izsekot līdzi un gandrīz neiespējami noturēt. Šie cilvēki ir pilni ar idejām un nebaidās izmantot visas tiem sniegtās iespējas, tādēļ ar viņiem reti kad būs garlaicīgi.

 1. Dvīņi gandrīz vienmēr ir nenogurdināmi

Dvīņi, tāpat kā jebkuri citi cilvēki, visai bieži sastopas ar dažādiem šķēršļiem, bet, atšķirībā no citām zīmēm, viņi ātri tiek pāri šiem šķēršļiem. Ja Jums ir paveicies un esat izveidojis jebkāda veida attiecības ar Dvīņiem, tad vajadzēs ieguldīt daudz laika un pacietības, lai šīs attiecības neizbojātu, jo Dvīņa raksturs ir visai neparedzams. Dvīņi nespēj sevi iedomāties bez brīvības sajūtas un kārtējās adrenalīna devas. Iegaumējiet, ja esat kļuvuši par daļu no Dvīņu dzīves, tātad tā ir viņu izvēle – redzēt Jūs sev blakus. Izbaudiet to laiku, kuru varat pavadīt kopā ar Dvīņiem un mēģiniet nepārdzīvot par sīkumiem.

 1. Dvīņi ir inteliģenti

Ja Dvīni pazīstat vien nesen, tad nekādā gadījumā neticiet visam, ko šie cilvēki stāsta. Prāta spēles – tā ir Dvīņu mīļākā izklaide. Dvīnis tā pa īstam atvērsies tikai retajam, tikai tam cilvēkam, kuru būs gatavs pilnībā ielaist savā pasaulē. Ja esat izturējis visus Dvīņa pārbaudījumus ar izcilību, tad Jūs kļūsiet par viņa draugu uz laiku laikiem. Reti kurš tā pa īstam pazīst Dvīni, ja esat viens no tiem, varat uzskatīt, ka Jums paveicies.

 1. Dvīņi nemitīgi pārsteidz

Esot kopā ar Dvīni, dzīve neliksies garlaicīga. Dvīnim piemīt zināms talants atrast piedzīvojumus, tos tā īsti nemaz nemeklējot. Dvīņu zinātkāre veicina dažādību visās dzīves jomās. Viņu enerģētika piešķirs krāsas pat vispelēkākajai dienai. Viņi nekad neatklājas uz visiem 100%, tādēļ pat pēc gadiem, Dvīnim būs Jūs ar ko pārsteigt.

 1. Dvīnim nav vajadzīga pastāvīga uzmanība

Dvīnim nav aktuāls ikdienišķas “satikšanās” formāts, viņi nekāro pēc nemitīgas uzmanības vai pēc tikšanās reizēm katru dienu. Dvīnis ir personība gan esot viens pats, gan esot attiecībās ar kādu, tādēļ neatkarīgi no personīgās dzīves statusa, viņi dzīvo paši pēc sava grafika. Dvīņa partnerim jābūt pietiekoši brīvi domājošam un jāspēj izbaudīt viņam dotā brīvība, reti kura zīme savam partnerim dāvā šādu iespēju.

 1. Dvīnis nekad atkārtoti neizmantos vienu un to pašu stratēģiju

Esat uzsācis strīdu ar Dvīni? Nu, ko lai saka – veiksmi Jums! Dvīņi ir vārdu un savu domu izteikšanas meistari, kurus pārspēt ir gandrīz neiespējami. Dvīņi ir viltīgi, tādēļ visdrīzāk pretinieks tiks sakauts vēl pirms būs paspējis iesaistījies cīņā.

 1. Dvīņi ātri aizmirst par saviem bijušajiem

Dvīņi mīl pārmaiņas, tādēļ pagātne paliek pagātnē. Pazaudējot partneri, Dvīnis to pārcieš daudz vieglāk, nekā jebkura cita horoskopa zīme. Viņi bijušo atstāj pagātnē un mierīgu sirdi dodas tālāk, tādēļ būt greizsirdīgiem uz Dvīņu kādreizējiem partneriem ir lieka laika šķiešana.

 1. Dvīņi labprāt visu dienu pavadīs izklaidēs

Dvīnis jau nu nebūs tas, kurš skoposies ar izklaidēm. Visu savu brīvo laiku šie cilvēki pavadīs ballītēs, koncertos un citos sabiedriskos pasākumos. Dvīnim reti kad ir vajadzīgs klusums un miers, tādēļ ballīte un troksnis ir viņu normālā ikdiena. Tomēr uzskatīt, ka šādas attieksmes dēļ Dvīņi ir nesaprātīgas būtnes būtu veltīgi, tā ir Dvīņu izpratne par to, kā jādzīvo. Viņi cenšas paņemt no dzīves visu, ko tā dod.

 1. Dvīņi pasauli redz savādāk kā citi

Visa šī dzīve ir spēle un nekas tajā nav mūžīgs. Dvīņi ir par kardinālām izmaiņām, par jebkuru spēli bez noteikumiem. Dvīņi nekad pārāk ilgi neskumst, jo dzīvē taču ir tik daudz aizraujošu iespēju un notikumu. Dvīņi ir vislabākie sarunu partneri un viņiem arī lieliski padodas citus uzklausīt. Ja Jūsu dzīvē ir kāds Dvīnis, var teikt, ka Jums ir paveicies!

avots: cluber.com.ua
Komentē
17 komentāru
 1. ANNA 2 gadi ago

  Viss ir kolosāls pa dvīņiem.Taisnība.Pati esmu dvīnis,perfekt

 2. Alla 2 gadi ago

  Šādi var uzrakstīt par jebkuru zīmi. Pašiedvesma laba lieta, bet savā pieredzē varu teikt, ka Dvīņi ir ļoti neciešami. Ar viņiem ir viegli tikai tad, ja viņus reti satiek, bet ikdienā kopā būt ir pārāk sarežģīti.

  • laila 2 gadi ago

   visbriesmīgākā zīme uz pasaules ir dvīņi…meļi un intriganti…

 3. Sanita 2 gadi ago

  Visbriesmīgākā zīme uz pasaules ir dvīņi…meļi un intriganti…tie jau paši sacer basņas un priecājas paši par sevi…idiņi…

 4. !!!! 2 gadi ago

  tuu kooo meeelo parrr mums. mees neesam nekadi meli
  man diezgan labi paveicas jo es esmu dvinis un mans puisis ari ir dvinos. un mes esam loti laimigi!!:)

 5. lee 2 gadi ago

  Man puisis ir dvinis.. ļoti saregiti ,bet milam viens otru no sirds,kad stridamies ļaunākie ienaidnieki

 6. Sniedze 2 gadi ago

  Precīzi! ?

 7. Ija 2 gadi ago

  Esmu dvīnis….ir grūti, pat ļoti – reizēm Tu pats netiec galā ar savām domām, idejām, iegribām. Gribu vai Negribu visu laiku ir pavidu… Izlemšanas, lēmuma pieņemšnas problēma ir LIELA…starp Jā un Nē. Melošana citiem, sev…lai gan pats zini patiesību – to varētu arī klasificēt, kā sevis “neatvēršanu”. Domas mainās ik uz soļa, tikko bija labi, te pēkšņi – visu pie vella… Neēsmu nekāda ballīšu cienītāja, apkārt klejotāja un joprpjām cenošos aizmirst savu bijušo…. joki un muldēšana ne pa tēmu, lai gan vienēr šķiet ka ir pa tēmu 😀 Kustība, jā nemiers ar sevi- vēlme visu laiku sevi pilnveidot….nu kaut kā tā! Tā kā nav nemaz tik viegli kā izskatās!

 8. vezis 2 gadi ago

  Visu var uzrakstīt no skaistākās puses, bet:
  1.) jā, pateiks, ko domā, bet ne tikai acīs, visticamāk visiem citiem, bez cenzūras, bet ja acīs, tad jābūt gatavam. ilgstoši kopā nav iespējams bez regulāriem strīdiem iztikt, kas citas zodiaka zīmes vienkārši izsmeltu, netieši pazemotu, noniecinātu , jo sliktās lietas mēs daudz asāk uztveram un ilgāk atceramies!
  2.)Nereti dēļ dvīņa iekuļās nepatīkamos piedzīvojumos tuvākās personas.
  3.)Un dvīnis šos piedzīvojumus, atgadījumus ar pieredzi pārvar, kamēr otrs mocās.
  4.)Dvīnis izliksies ka uzklausa,tēlos ka saprot, bet vienalga izdarīs pa savam.. aiz muguras!
  5.)lai gan atkārtojas ar 2. punktu, bet pieminēšu, ka šis ir no sērijas:vīrs: ”dārgā, nezināju, ka tu pat pēc 10 gadiem vari būt tāda maita”-sieva:”pārsteigums”
  6.)Vienaldzība, pert otru, dēļ sava egoisma… protams vienam arī anv patīkami, bet otram nekad nepieķeras tik ļoti kā citas zodiaka zīmes pārstāvji,un savā ziņā viņi draugus šķiro pēc sabiedrības statusa, nevis reālās abpusējās mīlestības .Bet nepikritīšu, ka Dvīnim nepatīk būt uzmanības centrā- enerģiski centīsies vadīt, pat tur kur neprasa un būtu japaklusē!
  7.)neuzskatu ka tas ir labi, jo dvīņi nemeklē racionālu risinājumu un kompromisu, kā vien sevis pierādīšānu, izcelšanu, ka ir kaut kādā jomā labaks/a.
  8.)Jo nekad nepieķeras pilnībā, kā aŗī neuzticās, neatklājās, tapēc, attiecības vienēr būs nedaudz lietišķas, pavēsas, nereti dvīnis vienkarši dominēs un teiks ko vajag, nevis ko abi vēlas.
  9.)Jā.. patīk būt uzmanības centrā, izjust to balīsu gaisotni, kairināt pozitīvās emocijas sev… tur pretīm, otram ne vienmēr tas var patikties, bet vai dvīni tas intresēs? vai nu strīds, kur dvīnis uzvarēs ar muļķīgu argumentu, vai piekāpšanās dvīnim.
  10.)galvassāpes garentētas otrai pusītēi, ja vēlēsies ko sistemātiski kopīgi veidot.Un patiesi radīsies sajūta, ka dvīnim dzīve ir viena spēle, bez morāles, sirdzapziņas.
  P.s. Raksturoju ka dvīņi ir maitas, bet jāatdzīst, ka viņi tomēr ir vieni no patīkamākajiem sarunubiedriem, paziņām, draugiem, kurus nav bieži jāsatiek(ilgstosak ir neiešami), bet ja kādu mīl, tad tikai to ko radījis- vai nu savu darbu, savus bērnus, mazbērnus, un pret tiem izturēsies ar lielu rūpību un nesvatību gan. tapēc nav arī uzreiz visu jāuztver kā melnu vai baltu- šajā gadijumā, dvīņi nav metami, bet kā patrneri, noteikti sliktākā rekomendācija! Konkrēti zinu 7 dvīņus,(droši vien vairāk) ļoti tuvi civlēki, bet viesiem viens un tas pats.

  • Marika Lejniece 2 gadi ago

   Izcils komentārs!!!

  • Elisa 1 gads ago

   Super, shis ir tieshaam istais Dviinu raksturojums!:D

 9. www 2 gadi ago

  man vīrs arī dvīnis,laikam tikai milestība spej mūs vel noturēt kopā…

 10. Auns 2 gadi ago

  Cik dvīņus zinu viņi visi ir sisti galvā un drausmīgākie egoisti. Draudzība viņiem ir ierobežota tik tālu kamēr nesāk ietekmēt viņu pašu iegribas.
  Tāpat pret viņu partneriem nekādu labo attieksmi redzējis neesmu, totālam egoismam nav vieta attiecībās.
  Man tāds draugs var būt, ja es viņu regulāri sistu, atslābt ar tādu nevar. Pat nezinu kam tas var būt vajadzīgs, viņiem patīk kad sapurina, bet cik var? Mūžīgi dzīvo problēmās, ja tādu nav – uztaisa, tie nav piedzīvojumi tas ir stulbums. Ironiski, jo inteliģence viņos tomēr ir, tikai žēl, ka tā ir bezspēcīga jautājumos, kuros tā ir nepieciešama.
  Kopumā ne pārāk stipri cilvēki, bet izcili enerģētiskie vampīri. Man vienmēr ir paticis tiešums, bet pie dvīņa tiešuma vietā sagaidīsi pārspīlētu depresīvu “piebalsošanu”. Mani tas uzjautrina, jo redzu cauri, ka cilvēks cenšas visu padarīt melnākās krāsās. Stipram cilvēkam nekaitīgi, tikai ļoti kaitinoši, vājākus var nomocīt līdz bēdīgam stāvoklim.
  Lai arī kā, tas ir tikai subjektīvs viedoklis, kurš veidojies no dzīvē satiktajiem cilvēkiem. Nedomāju, ka vajadzētu izdarīt viennozīmīgus secinājumus tikai pēc zodiaka. Kaut ko kam pievērst uzmanību var paņemt gan.

  • space between 2 gadi ago

   “draudzība viņiem ir ierobežota tik tālu, komats, kamēr nesāk ietekmēt viņu pašu iegribas” – no s*it, dvīņi tādi ir vienīgie visā pārējā altruismā zaigojošajā zvaigznājā?
   Tas tiešām var būt tikai subjektīvais viedoklis. Pieļauju, secinājumi ir izdarīti, balstoties nelaimīgās attiecībās (kuras uzmeta Dvīņa daļa, jo nevaru iedomāties, kā var justies labi kopā ar tik žultainu personāliju kā “Auns”.

 11. dvīne 2 gadi ago

  Eu nu ko Jūs te dvīņus noliekat,visi cilvēki nav vienā maisā bāžami.esmu naturāls Dvinis.Ar vīru vienmēr atrodam kompromisus,pa ballītēm neklejoju,esmu izpalīdzīga,tieša,saku visu sejā,ne aiz muguras.Un par savu runātspēju,esmu tikai priecīga,jo daži zvaigznaji ir vienkārši jobnutiji,kas vārās savā katlā.Un vispār mēs esam daudzpusīgas personības,mēs dzīves situācijas,izpētam no visiem skatu punktiem un izvèlamies pareizāko ceļu.(no musu viedokļa)Mans vērsītis,saka tikai lielu paldies,par to ka es esmu viņam tāda.neesmu manijusi,ka būtu es atriebīga,drīzāk tā:ļaunu prātu neturu,bet ņemu vērā cilvēka rīcību pret mani.

 12. Anonīms 2 gadi ago

  Ne***** par dviniem,vini nav slikti.

 13. Aija 1 gads ago

  Daļēji,tur rakstitais atbilst visam zodeaka zimem?jo precizi dvinim-neatbilst???

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X