te

Šīs zodiaka zīmes stihija ir zeme, zīme atrodas Veneras ietekmē, tā garantējot, ka Vēršu zīmes pārstāvji būs jutekliski, ietiepīgi, bet, kas pats galvenais – ar reālistisku skatu uz dzīvi. Lūk vēl 10 iemesli, kādēļ minētā kombinācija padara Vērša zīmes pārstāvjus par ideāliem partneriem.

Vērši – miermīlīgi ļaudis
Vērši noteikti nav tie cilvēki, kuri pie mazākajām dusmām gatavi sadedzināt, sagraut un izpostīt visu un visus sev apkārt. Vērši ārkārtīgi reti iesaistās jebkāda veida strīdos, kopumā viņi visur un vienmēr saglabā mierīgu prātu un nekad uz līdzenas vietas neuzsāk strīdus vai histērijas.
Esot kopā ar Vērša zīmes pārstāvi, vienmēr var justies komfortabli un droši, jo cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, burtiski izstaro mieru un pārliecinātību.

Vērši – uzticīgi partneri
Kad runa ir par attiecībām, tad Vērši parasti atbalsta stabilas, ilgtermiņa attiecības. Šie cilvēki praktiski nekad nemēdz iepazīties, lai meklētu vienas nakts sakarus. Viņi drīzāk pārstāv veco skolu un tai raksturīgās manieres.
Vērši ir izvēlīgi meklējot sev piemērotu partneri, nopietnas attiecības viņi ir gatavi veidot tikai tad, kad ir 100% pārliecināti, ka atrastais cilvēks ir tas īstais un, iespējams, vienīgais. Uz katru iespējamo partneri viņi vienmēr skatās ar kritisku aci un izsver, vai šis cilvēks varētu kļūt par viņu partneri uz ilgāku laika periodu.
Vērši ir uzticīgi, gadījuma sakari komandējumu vai atvaļinājuma laikā, viņus neinteresē.

Vērši – kaislīgi mīlnieki
Ja Jūsu partneris ir Vērsis, Jūs nekad nežēlosieties par garlaicību vai vienveidību. Šīs zīmes pārstāvji gultā ir aktīvi un vienmēr ir gatavi izmēģināt kaut ko jaunu. Galu galā, viņiem piesaistītā planēta ir Venera – Mīlas dieviete.
Vērši ārkārtīgi ciena un alkst pēc jutekliskām attiecībām un tādām pašām baudām. Viņi ir dažādu izpriecu meistari. Vēršiem sekss ir augstākā mīlestības izrādīšana, nevis tikai mehāniskas kustības. Viņi vienmēr būs gatavi Jums uztaisīt masāžu vai ļauties erotiskām spēlītēm.

Vērši – uzstājīgi un apņēmīgi
Ja Vērsis zina, kāda būs viņa balva, tad neviens un pat ne vissarežģītākā situācija nespēs viņu apturēt ceļā uz mērķi. Arī tad, ja dzīve piespēlē vienu sitienu pēc otru, Vērši nav gatavi padoties.
Ja Vērsim kaut kā pietrūkst, tad tas acumirklīgi kļūst par Vērša galveno motivāciju strādāt un iegūt to, kā pietrūkst. Mantru: “Saglabā mieru un vienkārši turpini,” acīmredzot izdomājis kāds no Vēršu zīmes pārstāvjiem.
Vērši neatlaidīgi dodas uz savu mērķi, pat tad, ja visi apkārtējie saka, ka viņiem nekas neizdosies. Šeit spēlē iesaistās izslavētā Vēršu ietiepība.
Protams, citreiz Vēršu rakstura īpatnības mēdz būt mazliet kaitinošas. Piemēram, Jūs Vērsim dodat padomu, ka varbūt nav vērts arī šoreiz iesaistīties kārtējā ambiciozajā muļķībā, bet viņš tik un tā to darīs. Dažreiz Vēršiem ir taisnība un viņi patiešām sasniedz iecerēto.

Vērši prot aizsargāt un pastāvēt par savējiem
Vērši tiek uzskatīti par klusiem, bet spēcīgiem cilvēkiem. Un ne velti – ja Vēršu zīmes pārstāvji sastopas ar sarežģītām situācijām, viņi nebaidās cīnīties ar tām. Ja kāds ir aizvainojis vai nodarījis pāri cilvēkam, kurš Vērsim ir svarīgs, tad tas sākumā nomierinās upuri, bet pēcāk sodīs vaininieku.
Kad lieta nonāk pie personīgā viedokļa paušanas, Vērsis savas domas neslēps, bet pratīs visu pasniegt taktiski. Piemēram, tā vietā, lai teiktu: “Tu šausmīgi izskaties šajā kleitā,” Vērsis taktiski piemetinās, ka: “Kleita ir skaista, bet tā nav labākā izvēle. Izmēģini, ko citu”.

Vērši – racionāli un pragmatiski
Vērši redz pasauli tādu, kāda tā ir. Atšķirībā no Gaisa zīmi pārstāvošajām horoskopa zīmēm, Vērsim domas nelidinās pa mākoņiem.
Vērši izvēlas īstenot reālistiskus mērķus, viņi ir slaveni ar savu loģisko un racionālo saprātu.
Šīs zīmes pārstāvji ciena stabilitāti un prognozējamību, tātad viņi ir uzticams garants, ja ne greznai, tad vismaz piepildītai dzīvei.

Vērši prot novērtēt skaistas lietas
Viens no veidiem, kā atstāt paliekošu iespaidu uz Vērsi – ietekmēt 5 galvenās maņas.
Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, spēj priecāties par satriecošiem ūdenskritumiem, baudīt izcilus ēdienus un mazos ikdienas priekus kā ietīšanos segā. Vērši ciena šīs pasaules skaistumu un prot izbaudīt visus tās sniegtos labumus.
Bet neuztraucieties, viņu gaume neizveidos caurumus Jūsu maciņā. Vērši prot novērtēt grandiozus žestus, bet vēlu vakarā kopīgi skatīties seriālu arī ir lieliski.

Vērši – radoši cilvēki ar dāsnu sirdi
Vērši prot sevi izpaust caur mūziku, dzeju vai, piemēram, mākslu. Ja Jūs kļūsiet par Vērša partneri, tad agri vai vēlu saņemsiet kādu romantisku, paša gatavotu dāvanu.
Stīvijs Vonders, Als Pačino, Džesika Alba, Salvadors Dali – visi viņi ir dzimuši zem Vērša zīmes stihijas. Vēršiem no vienas puses vienmēr ir vajadzīga mūza, savukārt no otras puses, viņi ir gatavi savu mīlestību pret partneri izrādīt ar mākslas palīdzību.
Pat tie Vērši, kurus būtu grūti nosaukt par mākslinieciskiem cilvēkiem, spējīgi izveidot romantisku kolāžu vai uzdāvināt atklātnīti, kuras dizainu izdomājuši paši.

Vērši – jūtīgas dvēseles
Maz ticams, ka Vērši izliks savu emocionālo stāvokli sociālo tīklu statusu veidā. Bet viņi zina un novērtē to, cik tas ir svarīgi – citreiz paraudāt uz drauga pleca.
Tādēļ Vērši ir uzticami draugi – viņi vienmēr uzklausīs, atbalstīs un būs blakus katrā grūtā brīdī. Viņi, atšķirībā no citām zodiaka zīmēm, vislabāk spēj izjust un notvert to brīdi, kad viņu draugiem kaut kas nav kārtībā.

Vērši – uzticami un patiesi
Vērsis noteikti zina, kāda ir vārdu un darbu vērtība. Vērsis vienmēr būs gatavs palīdzēt, ja redzēs, ka Jūs pats ar kaut ko netiekat galā. Piemēram, Jūsu vietā uzrakstīt eseju, vai palīdzēs ar remontu.
Turklāt, vēršiem nav pārlieku daudz draugu, jo viņi zina, ka tur, kur ir pūlis, ilgstošas, noturīgas attiecības nevar izveidot. Tādēļ Vēršiem visbiežāk ir 2-3 tuvākie draugi, kurus viņi ir gatavi glābt jebkurā situācijā.

Vai zināt izteicienu: “Īsts draugs – tas, kurš palīdzēs pārvietot līķi bagāžniekā”? Šis izteiciens noteikti atbilst Vēršiem.

avots: cluber.com.ua

 

Komentē
20 komentāru
 1. bovis 2 gadi ago

  Viss kas še raksīts par Vēršiem ir patiess, tā arī ir!

  • Trusiks 2 gadi ago

   Tā nemaz nav 😛 😀

 2. Anonīms 2 gadi ago

  nav nav

 3. Anonīms 2 gadi ago

  vērši nav uzticīgi , bet staiguļi pa kaktiem

  • Anonīms 2 gadi ago

   Tas gan.

  • Anonīms 2 gadi ago

   ir vairak ka viena dekade, ne visas atbilst sim, es pats esmu versis, bet man draugs kurs ari ir, bet citas dekades, ir taka jus minejat staigulis 😀

 4. dzīve 2 gadi ago

  Daļa ir patiesa, daļa nē!
  Manuprāt, jebkurš( horoskopa zīmes pārstāvis) kurš lasītu šo varētu atrast ko savu! Katrs vērsis ir savādāks, vienam ir izteiktāks viens, bet orltram otrs! Tāpēc es nenoliedzu šo patiesību, jo saskatu tur sevi un arī citus 🙂

  • Anastasija 2 gadi ago

   Tikai dala ir patiesibas.tiesam visi nav tadi ka seit aprakstits.personigi pazistu versus kas ir staiguli un mekletaji vienas nakts romanus.bet ka draugi jaa,uzticami,vienmer palidzes.ir savi minusi un savi plusi jebkura horoskopa.diemzel lai ka negribetos to attdzit,bet viriesi visi tomer ir staiguli,kurs tikai kkada savas dzives laika perioda,kurs muzigi…atkarigs no sievietes ar kuru dibina attiecibas ari daudz kas.

   • osis 2 gadi ago

    To pašu es varu pateikt par jums sievietes, kad jus esat staigules un pašas tolkam nesaprotat ko gribat jums nav konkrētu viedokļu bet tik lidojat pagaisu un pieturaties pie kkadiem principiem, un beigās dzīvojat vienas ar kaķi

 5. vēršus 2 gadi ago

  Pinīga taisnība. Protiet vērsīšus cienīt.

 6. Rūdolfs 2 gadi ago

  Esmu vērsis un ļoti daudz no šī ir patiess !!

 7. ME 2 gadi ago

  Un Lauva? Vai kāda cita horoskopa zīme? 🙁 Tāda sajūta, ka citi ir atdalīti 🙁

 8. incis 2 gadi ago

  Mans virs ir versis. lielaka dala no si rakstita nav patiesibas.

 9. Kārlis 2 gadi ago

  10 iemesli kādēļ ticēt horoskopiem ir ignorances virsotne

 10. Versis 2 gadi ago

  Es ar esmu vērsis un teikšu kā 80%ir taisnība jo spriežu pēc sevis ja kādam vajadzēs palīdzību vienmēr palīdzēšu kā varēšu un neateikšu nekad.

 11. Lāsma 2 gadi ago

  Esmu kurmis…

 12. Anonīms 2 gadi ago

  vis ir pa smuko !

 13. Anonīms 2 gadi ago

  Ko darīt vīriešiem? Kā lai viņi tiek pie sakarīgasotras puses?

 14. Citroniņš 2 gadi ago

  Mans puisis ir vērsis, viss pilnīgi sakrīt. Neapstrīdu nevienu teikumu. Priecājos, ka esam kopā.

 15. Vērsītis :3 1 gads ago

  viss par mani tieši kā vajag! 🙂

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X