aayaa

Vai jūs esat pamanījuši, lai panāktu mērķi, ir vienam pašam ilgi un neatlaidīgi jāpūlas, kamēr viss tā vien liekas, ka iekrīt rokās? Pie visa vainīga veiksme, laime. Ja nonāksiet pirmajā kategorijā, tad nevajag krist izmisumā. Piesaistīt veiksmi ir samērā viegli, galvenais ir jāievēro 10 vienkārši likumi.

  1. Pieņemiet likteņa dāvanas.

Patiesi laimīgs cilvēks vienmēr bez ierunām tic savai veiksmei, tādējādi nelaižot vējā nevienu likteņa piedāvāto iespēju. Rokās nonākusi loterijas biļete? Obligāti piedalieties izlozē!

  1. Iemācieties pareizi atslābināties.

Necentieties visu un vienmēr kontrolēt. Iemācieties atmest ar roku jebkurām problēmām. Ticiet, tā viņas atrisināsies daudz ātrāk! Dzīve iet uz priekšu un, kamēr jūs atslābināsieties pie tējas krūzes, var notikt kaut kas labs.

  1. Atbrīvojiet domas no problēmām.

Doma materializējas. Ja jūs pastāvīgi domāsiet par problēmām, tad kā magnēts tās pievilināsiet atkal un atkal. Atmetiet visu negatīvu, jo pastāvīgās domas par kļūdām un grūtībām neļauj jums ieraudzīt veiksmes putnu!

  1. Uzslavējiet sevi par jebkuriem sasniegumiem.

Atcerieties, ka labāk paslavēt sevi par mazām veiksmēm, nekā nolamāt par milzīgu neveiksmi. Biežāk iestāstiet sev to, ka jūs visu esat izdarījis pareizi, atradāt ideālu risinājumu situācijai, pieņēmāt pareizo lēmumu.

  1. Izmantojiet savas stiprās puses.

Ķerieties pie tās lietas, par kuru esat pārliecināti. Izmantojiet savas stiprās puses. Neaizmirstiet, ka visu šajā pasaulē nevar panākt. Tāpēc nevajag izšķērdēt savus spēkus uz to, lai beigu beigās jūs nepiemeklētu neveiksme.

  1. Sajūtiet katru mirkli.

Dažreiz vajag vienkārši pagaidīt, lai saņemtu to, ko jūs patiešām gribējāt. Nevajag skriet, pastāviet malā. Drīz vien cīņa beigsies, un jūs spēsiet veikt liktenīgo uzbrukumu, kas atrisinās visas problēmas.

  1. Prom ar zemo pašvērtējumu.

Paškritika – tas, protams, ir labi. Bet mazās devās. Sakiet sev: “Es varu, es spēšu, man ir daudz labas īpašības, esmu gudra, skaista, talantīga”. Atkal jau atgriežamies pie atziņas, ka doma ir materiāla.

  1. Atveriet sevi visam jaunajam.

Protams, ka ierastāk ir dzīvot pēc viena principa: māja-ģimene-darbs. Bet, ja darbs ir apnicis un nenes laimi un prieku, tad tas ir jāpamet un jāatver srids kaut kam jaunam. Nebaidieties riskēt, un veiksme pavērsīs pret jums savu seju!

  1. Neesiet pesimists.

Nogaidījāties autobusu pieturā veselu stundu? Padomājiet par labo: cik labi, ka tas atbrauca, drīz jūs būsiet mājās, siltumā un mājīgumā. Bet domas par to, ka viss ir slikti, kājas nosalušas, mājas darbi atkal nav izpildīti – tas ir aizliegts.

  1. Nebaidieties būt laimīgi!

Iespējams, ka veiksme jūs mulsinās, liks nosarkt, iedvesīs domas par to, ka tā nemēdz notikt. Mēdz notikt, un kā vēl! Nebaidieties sajust sevi šīs pasaules virsotnē. Priecājieties par jebkuru veiksmi pat, ja pirmajā brīdī tā liekas nenozīmīga.

Kā redziet, ir samērā vienkārši pārvaldīt savu veiksmi. Nebaidieties no jauniem atklājumiem un pirmajām neveiksmēm. Risks – tā ir cēla lieta. Vienu reizi noriskējot, var kļūt laimīgs uz visu atlikušo dzīvi!

 avots: fengshuy.info

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?