leo

Lauvas rakstura īpašības, kuru dēļ ir vērts viņas cienīt un godāt!

Ja jums ir draugs-Lauva, tad jūs jau noteikti esat pārklausījušies par viņu neticamajiem dzimšanas dienas svinēšanas plāniem, par viņu radošajām idejām un dāsnumu. Lauvas ir pazīstami ar savu pozitīvismu, enerģiskumu, optimismu un pašpārliecinātību. Un augusts ir Lauvas mēnesis. Tas ir viņu spilgtākais periods.

Piedāvājam apskatīt 11 Lauvu raksturīgākās īpašības, dēļ kurām ir vērts viņas cienīt un godāt.

Lauvas ir uzticami draugi

Tā kā Lauva tiek uzskatīts par “Džungļu karali”, tad arī reālajā dzīvē Lauvai svarīgs ir jebkurš cilvēks no viņu vidus. Viņi tic, ka katrs “ceļabiedrs” dzīvesceļā tiek satikts kāda īpaša iemesla dēļ un viņi par jebkuru cenu centīsies uzturēt savas attiecības. Lauvas neļaus kādam tāpat vien aizslīdēt no viņu dzīves. Ja jūs kādreiz nonāksiet viņu “tīklā”, tad tas ir ilgs un kopīgs ceļš.

Lauvas ir kompānijas dvēsele

Savienojiet viņu mīlestību uz uzmanību ar viņu dzīves alkām un enerģiskajām tieksmēm, un jus iegūsiet pirmklasīgu draugu. Lauvas vienmēr plāno, atrod labākās atpūtas vietas, un jebkurā ballītē atrodas jums blakus līdz pat beigām.
Tā kā Lauvas baidās palaist garām kaut ko interesantu un svarīgi, viņas nekad neatteiksies no tik labas laika pavadīšanas iespējas kā kolosāla ballīte.

Lauvas ir labākie padomdevēji

Nav noslēpums, ka Lauva ir viens no uzticības simboliem. Tāpēc viņi ir tik ļoti pastāvīgi un ļoti mīl rūpēties par saviem draugiem, viņi vienmēr mācās no savām kļūdām un mīl palielīties par saviem panākumiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji zina, ka ir labākie padomdevēji tuviniekiem un tāpēc izmanto visu savas dzīves pieredzi. 

Lauvas ir mūžīgie optimisti

Optimisms ir viena no labākajām Lauvas pusēm. Viņi ir dzimuši vasaras vidū, kad dzīve liekas bezrūpīga, silta un priecīga. Ļaujiet viņiem atrast katras situācijas gaišo pusi vai arī vienkārši parādīt izeju no sarežģītas situācijas, un gūstiet mācību no viņu padoma, ar kura palīdzību tiksiet cauri sveikā.

Lauvas ir labākie pasākumu organizatori

Laikā, kad daži mūsu draugi (tā pasaulē domā par Jaunavām un Mežāžiem) var būt organizētāki nekā Džungļu Karaļi, vienveidīgāki plānu sastādīšanas procesā, Lauvas ir no tiem nedaudzajiem, kuri lielāko daļu savus plānus noved līdz galam. Viņi ir cieši pārliecināti par to, ka, ja gribi kaut ko izdarīt labi, tad izdari pats. Ja jūs gribat uzzināt, kur atrodas labākā vieta piknikam, labākie kūrorti vai labākie ierīču pielikumi, ar kuriem jums būs daudz vieglāk, tad varat pilnībā paļauties uz savu draugu-Lauvu.

Lauvas ir labākie cīnītāji

Lauvas neredz šķēršļus, kad iet uz savu mērķi. Viņi izvirza sev milzumdaudz mērķus, kuri parasti ietver: kāpšanu pa karjeras kāpnēm, ceļojumu apkārt pasaulei, attiecību stiprināšanu utt. Viņu mērķi un izlēmība iedvesmo ne tikai viņus pašus, bet arī viņu draugus.

Lauvas ir vistiešākais draugs

Savos izteikumos viņi ir tieši, atklāti, apķērīgi un patiesi. Viņi vēl savam apkārtējam visu to labāko, tai skaitā arī paši sev. Ja jums ir šaubas, vai vajag rakstīt savam/savai bijušajam/bijušajai, vai arī, vai jums piestāv šāds vai citāds krekls, tad neuztraucieties! Lauvas jums visu pateiks. Lauvām vienmēr jums ir kaudze ar alternatīvām vai arī kaut kāds “plāns B”, kas paredzēts jebkurai situācijai.

Lauvām ir sakari

Katram ir tas viens draugs, kurš pazīst kādu, lai kur arī jus neietu. Lielākajā daļā gadījumu tas draugs ir Lauva. Ar savu aktīvo darbošanos un komunikabilitāti viņi uzsāk sarunas un nodibina kontaktus gandrīz ar katru cilvēku, kuru satiek savā ceļā.

Lauvas prot mīlēt no visas sirds

Lauvas ir vieni no drošākajiem, ugunīgākajiem planētas Zeme iemītniekiem. Viņas dzīvo pilnībā ar ekstrēmu domāšanas veidu, cieši ticot tam, ka katrā situācijā viņiem ir “jādod sevi visu” ( it īpaši, ja tas attiecas uz attiecībām). Lauvas vienmēr seko tam, kas viņos izraisa emociju vētru: kā pozitīvu, tā arī negatīvu. Un diemžēl viņas vienmēr tic, ka viņu uzticība būs abpusēja.

Lauvas jums palīdzēs risināt dažādas nepatikšanas

Lauvas sliecas būt enerģiskas, daudz ietekmīgākas par citām zodiaka zīmēm, kas parasti viņas novieto uzmanības centrā. Ja jums ir nepieciešams draugs, kas varēs veikt jūs mulsinošu telefona zvanu, tad Lauva ar prieku jums palīdzēs. Lauva var izdarīt to, kas citiem nav pa spēkam.

Lauvām ir labākais dzimšanas dienu svinēšanas laiks

Būsim godīgi: nav labāka laika dzimšanas dienas svinēšanai, kā laiks no jūlija beigām līdz augusta vidum. Jo vasaras atpūta iet uz beigām, un katrs vēlas spilgti pavadīt pēdējās vasaras nedēļas. Turklāt Lauvas grib, lai viņu dzimšanas dienas norisētu pēc iespējas labāk un tāpēc detalizēti plāno savus svētkus jau iepriekš.

Tā kā vienkārši izbaudiet šo Likteņa dāvanu.

avots: cluber.com.ua

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?