22 gadus jauna meitene metās aizstāvēt savu 58 gadus veco līgavaini

 

22 gadus jaunā britu meitene Karlija Kinga precēsies ar 58 gadus veco Billiju Potteru, kuram jau ir trīs bērni, kuri visi ir vecāki par līgavu – 27.29 un 31 gadus veci.

”Mēs centāmies pasargāt mūsu attiecības no citu acīm, lielās gadu starpības dēļ – saka meitene – bet visi par to uzzināja un katram bija ko par to pateikt. Ja godīgi, tad pārsvarā teica tikai negatīvas lietas: par to, ka mums nekas nesanāks, ka man ir vajadzīga vajadzīga tikai viņa nauda. Ļoti aizvainojošas lietas. Viņi vienkārši nebja gatavi dot mums iespēju.”

Pāris iepazinās 2011. gadā, kad Karlija griezās pie Billija jautājumā par savu automašīnu pēc savas māsas ieteikuma. Meitene apgalvo, ka viņš uzreiz pievērsa viņas uzmanību. Pēc tam viņa sāka vest viņu uz mājām no kroga, kurā Billijs strādāja un tā pamazām sākās viņu dēka.

”Mani šokēja tas, ka viņš apgalvoja, ka nekad vairs neprecēsies. Viņš tā pateica, lai mani pasargātu, bet es sirds dziļumos vienmēr zināju, ka tā tas nebūs. Neskatoties uz mūsu lielo (36) gadu starpību, es zināju, ka es sagaidīšu bildinājumu un, ka reiz  pienāks tā diena par kuru es sapņoju kopš bērnības. Viņš mani ļoti mīl. Viņam ir grūti izteikt savas jūtas, bet es to pilnīgi noteikti zinu. Mēs pielūdzam to zemi, pakuru staigā katrs no mums.”

avots: soulpost.ru

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account