3 Zodiaka zīmes, kuru dzīve kardināli mainīsies 2016. gadā

zhp

Daļa cilvēku no izmaiņām baidās kā no uguns, daļa – ar nepacietību gaida, kad viņu dzīvē beidzot kaut kas izmainīsies. Neatkarīgi no vienu vai otru vēlmēm, katra cilvēka dzīvē iestājas pārmaiņu laiks. Arī 2016. gads nebūs izņēmums, vērā jāņem arī tas fakts, ka to pārvaldīs jautrais un rotaļīgais, visa jaunā un oriģinālā pielūdzējs – ugunīgais Pērtiķis. Tātad, praktiski katrs cilvēks sajutīs jauninājumus savā dzīvē. Būs arī tādi, kuru dzīves izmainīsies kardināli. Kuri tie ir?

3. Zivis.
Zivs zīmes pārstāvjiem gads solās sākties diezgan mierīgi, gandrīz ikdienišķi. Nekas nevēstīs par izmaiņām, pēc kurām Zivis īpaši nealkst. Tomēr dzīve lems citādāk. Viegls flirts, bez kura Zivis nevar dzīvi iedomāties, pārvērtīsies par galvu reibinošu romānu, kurš liks viņām pārskatīt personīgo dzīvi un apšaubīt to, vai ir izdarījušas pareizo izvēli, apprecoties pirms dažiem gadiem. Ir iespējams, ka pavasara beigas un vasaru Zivis pavadīs dvēseles mokās un mētāšanos starp ģimeni un parādījušos mīlestību. Zvaigznes runā, ka par lūzuma momentu kļūs septembris. Tieši rudenī, Zivis pieņems galīgo lēmumu, ka ir jādzīvo bez meliem un pārstās slēpt savas patiesās jūtas. Beigsies tas ar aiziešanu no ģimenes un ar jaunu, patiesu attiecību sākumu.

2. Ūdensvīri.
2016. gada sākumā, daudzi Ūdensvīri būs ne jau labākajā dvēseles stāvoklī. Daudzi šīs zīmes pārstāvji sajutīs nolemtības un bezizejas stāvokli. Droši vien to iespaidos atlaišana no darba, problēmas ģimenē un esošā saslimšana. Jebkurā gadījumā, Ūdensvīri jutīsies nomākti, bieži aizdomāsies, kā dzīvot tālāk un kā izkļūt no depresīvā stāvokļa. Risinājums parādīsies negaidīti un no tās puses, no kuras Ūdensvīri to nemaz negaida. Vasaras sākumā šim cilvēkam piedāvās pienācīgu darbu, kura dēļ būs jāatsākas no savas iepriekšējās, saplānotās dzīves. Iespējams, ka Ūdensvīram piedāvās atstāt valsti un doties uz ārzemēm. Nav vērts atteikties no piedāvājums, jo šīs zīmes pārstāvis tiks ne tikai pie jauna darba, bet arī pie jauniem paziņām un sakariem un varbūt sapratīs savus dzīves mērķus.

1. Jaunava.
2016. gadā galvenās izmaiņas Jaunavas zīmes pārstāvjiem būs karjeras izaugsme. Visticamāk, ka tā būs nevis izaugsme, bet visīstākais, galvu reibinošais uzlidojums, kurš no parastā ierindas darbinieka izveidos visīstāko amatpersonu, kura būs spējīga vadīt lielu uzņēmumu vai arī ieņemt pienācīgu vietu valdībā. Viss sāksies negaidīti. Apstākļu sagadīšanās dēļ Jaunavām uz laiku piedāvās aizvietot pašiem savu priekšnieku. Tas arī kļūs par sākumpunktu izaugsmei un attīstībai. Lēmumus, kurus pieņems šis cilvēks un viņa organizatoriskas spējas būs iespēja pamanīt jau no pirmajām vadības dienām, tāpēc nevienam nesagādās pārsteigumu Jaunavas ātrā iecelšana galvenajā amatā. Arī tur šīs zīmes pārstāvis ilgi neaizkavēsies, jo viņa popularitāte izplatīsies ārpus darbības sfēras. Tās rezultātā, 2016. gada novembrī Jaunavas apmierinātas atzīmēs, ka gada laikā kardināli ir izmainījusies viņu dzīve, bet, galvenais – viņos būs redzams potenciāls tālākai izaugsmei.

avots: cluber.com.ua
Komentē
6 komentāru
 1. M 1 gads ago

  Pēc tā kā aprakstīts, tad Jaunavai šis bija 2015 gada horoskops, nav kaut kas jums nojucis kartēs?

 2. Liene 1 gads ago

  Es kaut ka sim lietam neticu,bet ka aprakstits Udensvira zimee ta ari pagaidam ir…vienas vienigas neveiksmes un depresija!

 3. M. 11 mēneši ago

  Hmmm…diezin kas jādara Zivei, kura jau ir izšķīrusies 2014.gadā?:)))

  • Marika 11 mēneši ago

   Jāprecas 2016. gadā! :))

 4. gk 11 mēneši ago

  teikšu kā ir, ūdensvīram pilnīga taisnība vismaz līdz šim brīdim.

 5. Pēteris 10 mēneši ago

  No kurienes jūs tādus izdomājumus raujat, tas ir vienkārši neiespējami – zivs.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

X