360TV skatītājiem Ziemassvētkos dāvina The Sound Poets koncertu!

SP_palladium_1380540927330

Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, 360TV skatītājiem pasniegs skanīgu, aizkustinošu un īpašu dāvanu  – grupas The Sound Poets koncertu, kas norisinājies Siguldas pilsdrupās. Koncertā skanēs albuma Tavs stāsts repertuārs, to papildinās paplašināts stīgu sastāvs un koris. Iegriezies 360TV un izbaudi grupas The Sound Poets koncertu 24. decembrī plkst. 22.00!

Ziemassvētki ir gada gaišākie svētki, kad pulcējamies kopā ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem, un nereti tiek pasniegtas arī dāvanas. 360TV skatītājiem sarūpējuši īpaši skanīgu un aizkustinošu dāvanu šajos svētkos – pašmāju poproka apvienības The Sound Poets koncertu, kas norisinājās aizvadītajā gadā Siguldas pilsdrupās.

The Sound Poets solists Jānis Aišpurs par koncertu pauž: „2014. gada augustā grupas The Sound Poets dzīvē bija liels notikums – mūsu līdz šim lielākais koncerts Siguldas pilsdrupās. Pagājis jau vairāk kā gads un mums ir liels prieks, ka TV skatītājiem būs iespēja noskatīties šī koncerta ierakstu – kādam no jums kavēties atmiņās, bet citam – piedzīvot to pirmo reizi. Nākamajā, 2016. gadā vēlu, Jums, dārgie skatītāji, radošu garu un sirds siltumu!”

Gaidāmajā koncertā tiks izpildīts albuma Tavs Stāsts repertuārs un papildu The Sound Poets dalībniekiem koncertā piedalīsies paplašināts stīgu sastāvs un neiztrūkstoša daļa – koris. Tajā piedalīsies trompete Gatis Gorkuša, trombons  – Artūrs Bērziņš, bundzinieki Rūdolfs Daņiļēvičs, Bruno Lorencs, vijole – Dina Ozoliņa, vijole – Inga Tomsone un alts – Silvija Krauze. Par īpašu gaisotni rūpēsies Siguldas jauniešu koris Atvars diriģenta Jāņa Baltiņa vadībā. Grupas albums Tavs stāsts ne tikai saņēmis Zelta Mikrofona apbalvojumu kā labākā pop-roka albums, bet arī albuma pārdošana sasniegusi Zelta statusu.

Iegriezies 360TV un izbaudi grupas The Sound Poets koncertu 24. decembrī plkst. 22.00!

 

360TV ir pirmais Latvijā radītais augstas izšķirtspējas jeb HD televīzijas kanāls ar unikālu satura konceptu, katru nedēļas dienu veltot vienai tēmai. Kanāls 360TV ir pieejams visās „Lattelecom” televīzijas platformās un to veido Lattelecom grupas uzņēmums Media 360.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account