celulitis-elcorset Pludmales sezona ir pašā plaukumā. Lai atpūta noritētu ideāli, pēdējais laiks sakopt savu ķermeni kārtībā un atbrīvoties no celulīta.
Celulīts ir vielmaiņas traucējumi, kuru rezultātā aizsprostojās šūnu poras un viss liekais paliek šūnās iekšā.

Tātad, ārstējam celulītu ar kafijas palīdzību

Tieši kafijas skrubis veicina tauku šūnu šķelšanos, asins cirkulāciju, atbrīvošanos no atmirušām šūnām, ādas nolobīšanos, poru attīrīšanos; rezultātā āda paliek tvirta, mīksta, zīdaina un patīkama uz tausti.
Jūs esat manījuši, ka daudzu skrubju sastāvā ir kofeīns, tad kāpēc ir jāpārmaksā par to, ko var uztaisīt mājās pašu spēkiem?
Eksistē vairākas receptes. Pirms uzlikt pretcelulīta līdzekli uz problemātiskām ķermeņa zonām, izkarsējiet tās vannā vai dušā, izmasējiet ar sūkli vai speciālo pretcelulīta birsti.

Recepte Nr. 1

Sajauciet kopā 100 g medus, 3 ēdamkarotes kafijas, citrona un kadiķa ēteriskās eļļas. Iemasējiet šo maisījumu 10 minūtes, tad pielieciet plaukstas pie problemātiskām zonām un strauji tās atraujiet. Var nedaudz sāpēt un tas ir normāli.

Recepte Nr. 2

Sajauciet jūras sāli un kafiju (1:1), pievienojiet olīveļļu vai ķermeņa krēmu. Iegūto maisījumu ierīvējiet „apelsīna” vietās. Sāls un kafijas kombinācija attīra, baro un dezinficē ādu.

Recepte Nr. 3

Samaisiet 2 ēdamkarotes kafijas ar 6 ēdamkarotēm bezpiedevu jogurta. Iegūto maisījumu uznesiet uz tīra ķermeņa un masējiet aptuveni 10 minūtes. Šis skrubis labi izgludina ādu.

Recepte Nr. 4

Samaisiet 3-4 karotes kafijas ar 2-3 karotēm sīku auzu pārslu. Uznesiet uz ādas un masējiet problemātiskās vietas 10 minūtes.
Izvēlieties savu skrubi un veiciet procedūru reizi nedēļā pēc konsultācijas ar dermatologu.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X