Bilde: rifmnet.ru

Mēs bieži lasām, ka sievietēm ir grūtāk sasniegt orgasmu, bet tas ir pilnībā reāli. Tad nu paskatīsimies konkrētus padomus par to, kas un kā ir jādara, lai tas kļūtu arī par jūsu realitāti.

Katra sieviete ir savādāka, kad lieta nonāk līdz orgasmam, bet tālākās 5 pozas ir visveiksmīgākās. Pamatā – kopošanās + klitora stimulācija. Izmēģiniet tās un izvēlieties sev vislabāko.

Dzimumakta izlīdzināšanas tehnika

Sāciet ar misionāru pozu: jūs esat uz muguras, vīrietis ir virspusē, starp jūsu kājām. Lai viņš uzveļas uz jums nedaudz vairāk, lai viņa gurni būtu nedaudz augstāk, nekā misionāru pozā ierasts. Viņam ir jāberžas gar jūsu klitoru, tādējādi to stimulējot. Labākam kontaktam jūs varat sev zem gurniem palikt spilvenu.

Sunīšu poza

Nostājieties četrrāpus, vīrietis aiz muguras uz ceļiem. Viņš var jūs turēt aiz gurniem ieiešanas laikā, jūs varat nedaudz ar gurniem kustēties uz viņa pusi. Sunīšu poza nodrošina ļoti dziļu stimulāciju. Šī poza ir īpaši patīkama sievietēm, kuras lielākoties sasniedz orgasmu. Tām, kurām nepieciešama klitora stimulācija, šī poza ir ērta, jo var vienlaicīgi izmantot vibratoru vai stimulāciju ar roku.

Jūs varat atbalstīties uz elkoņiem, lai izmainītu ieiešanas leņķi, bet klitora stimulācijai varat piesaistīt vīrieti – lai viņš jūs apķer un ar roku nokļūst pie vajadzīgā punkta.

Meitene augšpusē

Vīrietis guļ uz muguras, jūs virspusē. Bet tā vietā, lai jātu kā jātniece augšup – lejup, centieties kustēties uz priekšu atpakaļ, veikt apļveida kustības ar gurniem, zīmēt astoņniekus. Poza augšpusē ir vispopulārākā sieviešu vidū, jo tā ir iespējams kontrolēt ieiešanas leņķi, dziļumu, ātrumu. Turklāt tā nav pati intensīvākā poza vīriešiem, tā kā viņam jāpietiek uz ilgu laiku, kas dod jums laiku sasniegt savu orgasmu.

Pamēģiniet dažādas pozas variācijas, kad jūs esat augšpusē: kad vīrietis sēž, vai ir nedaudz piepacelts – piemēram, uz spilveniem, vai arī jātniece otrādi. Eksperimentējiet!

Jātniece uz sāniem

Vien no neparastākājām un efektīvākajām orgasma sasniegšanas pozām: vīrietis guļ uz muguras, sieviete augšpusē, ar muguru pret viņu, viena kāja pie vieniem vīrieša sāniem, otra kāja – starp viņa kājām. Jūs atspiežaties pret vienu viņa saliekto kāju, tādējādi palielinot klitora daļas berzēšanos.

Tiltiņš

Sāciet ar misionāru pozu. Pēc tam vīrietis apsēžas uz savām potītēm ar plati izplestām kājām, bet jūs ceļaties kājās un izvirziet gurnus uz augšu, izveidojot nelielu tiltiņu. Tādējādi viņš kā reizi pieskarsies jūsu klitoram, to stimulējot, vai arī variet to darīt pati ar rokām.

avots: soulpost.ru
Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X