91227__love-shines-through_p

Ikvienas attiecības ir unikālas un cilvēki ir sagājuši kopā dažādu iemeslu dēļ. Bet ir dažas lietas, kas visās attiecībās ir kopīgas. Zinot veselīgu attiecību pamatprincipus, tu vari attiecības saglabāt piepildītas, saprotošas un aizraujošas gan laimīgos brīžos, gan bēdās. Kas nosaka veselīgas attiecības? Lasi tālāk.

1. Nepazaudējiet saikni.

Dažas attiecības mēdz iestrēgt mierīgā līdzāspastāvēšanā, bet bez patiesas uzticēšanās un strādāšanas kopā pie attiecību uzturēšanas. Lai gan tās var šķist stabilas attiecības, neiesaistīšanās un komunikācijas trūkums palielina distanci. Kad jūs gribēsiet runāt par kaut ko svarīgu, izpratne vairs nebūs tik liela kā agrāk.

2.Atrisiniet konfliktus.

Daži pāri konfliktus var atrisināt mierīgi runājot, bet citi paaugstinot balsi un kaislīgi apstrīdot otra viedokli. Spēcīgu attiecību atslēga ir – nebaidīties no konfliktiem. Tev jājūtas droši izpaust lietas, kas tevi nomāc, nebaidoties no skarbas reakcijas, un risināt konfliktu bez apvainojumiem, pazemošanas un paliekot tikai pie sava.

3.Atpūties ar draugiem.

Nav tāds cilvēks, kurš var apmierināt visas mūsu vajadzības, un pārāk daudz prasot no otra, tas var izjust neveselīgu spiedienu uz attiecībām. Draugi un dažādas intereses ne tikai stiprina tavas sociālās attiecības, bet rada arī jaunas atziņas un stimulē attiecības.

4.Nezaudējiet komunikāciju savā starpā.

Godīgi sakot, tieša komunikācija ir būtiska attiecību sastāvdaļa. Ja abi cilvēki jūtas komfortabli izteikt savas vajadzības, bažas un vēlmes, uzticība tiek nostiprināta. Arī neverbālajai saziņai ir liela nozīme – acu kontaktam, pieskārieniem, pieliekšanās tuvāk utt.

5.Pavadiet laiku kopā kvalitatīvi.

Jūs, iespējams, atceraties par kopā pavadīto laiku, attiecību sākumā. Viss šķita jauns un aizraujošs, jūs pavadījāt laiku stundām čatojot un nākot klajā ar jauniem priekšlikumiem ko kopā izmēģināt. Taču laikam ejot, darbs, bērni un ikdienas pienākumi aizņem visu laiku un jums paliek arvien grūtāk pavadīt laiku kopā ārpus mājas. Attiecībās ir svarīgi atrast laiku, ko pavadīt kopā. Ja šāda, kvalitatīvi pavadīta laika nav, tad komunikācija un sapratne sāk samazināties. Padomā par, it kā sīkumiem, kā iepriecināt otru pusīti, kā arī vairāk smejaties un uztverat lietas ar humoru.

Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X