skropstu tuša

Izteiksmīgs un vilinošs acu skatiens – galvenokārt perfekti uzkrāsotas skropstas. Lai veiktu perfektu acu grimu, jāiemācās pareizi lietot tušu. Šeit būs dažas kļūdas, ko jūs varat pieļaut.

1. Uzklājiet vairākus slāņus. Jo vairāk tušas uzklājat, jo sliktāk tas izskatās uz jūsu skropstām. Tuša kūst un birst, radot tumšos lokus zem acīm. Atcerieties, ka lielākā daļa skropstām domātu kosmētikas līdzekļu tiek paredzēti krāsošanai tikai divās kārtās.

2. Strauji atverat / aizverat tušas tūbiņu. Gaiss, kas tiek tūbiņā, kad jūs strauji atverat un aizverat to, izkaltē tušu, tā veido neglītas pikas uz skropstām. Tāpēc, taisot tūbiņu cenšaties tušas suku uzmanīgi ieskrūvēt un izskrūvēt.

3. Izmantojiet pārāk ilgi. Ja jūs nevarat atcerēties, kad nopirkāt savu tušu, tas nozīmē, ka viņai ir sen beidzies lietošanas termiņš. Šī skropstu tuša var izraisīt dedzināšanu, kairinājumu un acu apsārtumu. Centieties nelietot tušu ilgāk par 3 mēnešiem.

4. Nekrāsojiet skropstas no saknēm. Ja jūs krāsojat tikai skropstu galus, tas vizuāli skropstas padara īsāks, nekā tas ir patiesībā. Lai acis izskatītos izteiksmīgākas, jācenšas skropstas krāsot no pašām saknēm līdz galiņiem.

5. Steidzaties. Asas un ātras kustības noved pie neakurāti uzklāta acu grima. Jūs taču esat ne vienu vien reizi pamanījusi melnas švīkas uz augšējā plakstiņa. Lai no tā izvairītos, mēģiniet labāk koncentrēties uz procesu, uzmanīgi uzklājot skropstu tušu.

 

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X