20150729_0116131

Vai un cik bērnu tu vēlētos?

Kad esam iemīlējušies mums ir tieksme redzēt otru labākajā iespējamā gaismā. Tas, protams, ir lieliski, taču līdz kāzām par daudz ko nopietni jāizrunājas, lai kopdzīves laikā nevajadzētu saskarties ar dažādiem pārsteigumiem, iespējams, tev ne pārāk patīkamiem. Tāpēc iepazīsti dziļāk savu iecerēto dzīves draugu!

Pavaicā viņam zemāk minētos jautājumus un uzsāc dialogu.

Vai tu vēlies bērnus? Cik? Ja nepieciešams, vai tu būtu gatavs izmantot citus veidus, kā tikt pie bērniem, piemēram mākslīgās apaugļošanas ceļā vai adopciju? Ir ļoti svarīgi izrunāt šo jautājumu, lai partneri zina viens otra nostāju šajā jautājumā.

Kāds vecāks tu vēlētos būt?

Pavaicā partnerim, kādi ir viņa uzskati par veidu, ka vecākiem audzināt savus bērnus? Padalieties atmiņās par to, tikāt audzināti jūs! Iespējams, tu vēlēsies apspriest jautājumu par trim tipiskākajiem audzināšanas veidiem – brīvo, neatlaidīgo un agresīvo. Brīvā audzināšana nozīmē, ka vecāki izvirza mazāk stingrus noteikumus savām atvasēm. Agresīvais audzināšanas stils nozīmē, ka vecāki bērniem nosaka diezgan bargus noteikumus un ir mazāk elastīgi. Neatlaidīgais audzināšanas stils ir kaut pa vidu abiem iepriekš minētajiem.

Kāda ir tava kredītvēsture un tavu parādu apmērs?

Ļoti svarīgi ir uzzināt visu par jūsu naudas lietām – kredītkartēm, studiju kredītiem vai automobiļa līzingu. Ja kāds no jums ir iesniedzis bankrota pieprasījumu vai maksātnespēju, ir svarīgi izrunāt, kāpēc tā ir noticis. Pirms precies, dodies pie jurista un iepazīsties ar partnera naudas lietu stāvokli, lai pēc precībām nepiedzīvotu nepatīkamus pārsteigumus, ka tavs jaunais vīrs piemēram, ir bankrota priekšā, grimst zem smagas parādu nastas vai ir iesniedzis maksātnespējas pieteikumu.

Kurš kādus darbus darīs mājās?

Ja esi pieradusi pie tradicionāla modeļa, kurš iedala darbu vīriešu un sieviešu darbos, nav nekādu problēmu. Tomēr, ja tev nepatīk darbu dalīšana sieviešu un vīriešu darbos, šis jautājums noteikti jāapspriež ar topošo vīru. Lietderīgi būs, ja pastāstīsi viņam, kurus mājas darbus tev patīk darīt un no kuriem labprāt izvairītos. Bet varbūt viņam patīk tieši tie darbiņi, kuri pašai neiet pie sirds?

Cik bieži tu gribētu mīlēties?

Lai arī jums abiem sekss ir jau zināmu laiku, atbilde uz šo jautājumu var atklāt citu ainu un izrādīties, ka partneris vēlētos nākotnē atšķirīgu seksa biežumu nekā pašlaik. Ļoti svarīgi arī ir pārrunāt robežas seksā, pastāstīt par lietām, kuras abiem patīk un kuras šķiet nepieņemamas.

Kādu tu iedomājies mūsu laulības dzīvi pēc pieciem gadiem?

Uz šo jautājumu nav viegli atbildēt, taču tas sniedz priekšstatu par mērķiem jūsu laulībā. Viens no jums, iespējams, vēlēsies vismaz vienu bērnu pēc pieciem laulībā nodzīvotiem gadiem, bet otrs vēl pat nebūs iedomājies par bērnu ienākšanu ģimenē. Viens no jums gribēs pēc pieciem gadiem dzīvot lielākā mājoklī, iegādājoties to uz kredīta, bet otrs gribēs vispirms sakrāt naudu šādam pirkumam. Laiks sākt runāt!

Raksts tapis sadarbībā ar portālu LA.lv

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?