Stargate-motorized-pyramid-is-a-PC-case-from-another-world-006-696x482

misstits.ru

Lieta tāda, ka tās domu vētras, kas noris mūsu galvās, nevar tikt fiksētas Visumā kā mūsu vēlmes.

Ezotēriķi uzskata, ka mūsu vēlmes piepildās, ja mēs tās pareizi pierakstām. Lieta tāda, ka tā domu vētras, kas noris mūsu galvās, nevar tikt fiksētas Visumā kā mūsu domas. Tāpēc pareizi noformulēsim mūsu vēlmes un tās, iespējams, ātrāk piepildīsies.

Noteikums Nr. 1. Vēlme ir jāuzraksta
Bet viegli pateikt, grūti izdarīt. Lai cik tas dīvaini arī neizklausītos, bet pareizi uzrastīt savu vēlēšanos – tā patiešām ir problēma. “Es gribu savu māju”. Pareizi uzrakstīts? Izrādās, ka principiāli nepareizi! Problēma ir tā, ka tāda žēlēšanās vienmēr piepildās, bet jautājums – kad tā piepildās. Tas ir, vēlēšanās bez noteikta termiņa ir bezjēdzīga. Tāpēc nākamais noteikums ir:

Noteikums Nr. 2. Vēlmei ir jābūt datumam un izpildes laikam.
Piemēram, 2012. gada martā es pērku lielu plazmas televizoru. Pat, ja uzrakstīsi: “Es nopirkšu televizoru”, tas arī būs kļūdaini. Tāpēc, ka rakstītais noteikti piepildīsies, bet ne vajadzīgajā laikā. Tieši tāpat iegaumējam arī nākamo noteikumu:

Noteikums Nr. 3. Pareiza vēlēšanās vienmēr tiek rakstīta tagadnē. Citiem vārdiem, tā vietā, lai rakstītu :”Es braukšu atpūsties uz Spāniju”, vajag rakstīt: “Es braucu atpūsties uz Spāniju”.
Lūk, vēl viena bieži sastopama kļūda: “Es negribu būt nabadzīgs”. Pareizi uzrakstīts. Nē taču, nepareizi! Un tam ir zināmi iemesli. Pirmā, Visums neuztver ne “ne”, “nē” un jebkādus citus negatīvus vārdus. Jūs sakāt: “Negribu būt nabadzīgs”, bet tas, Visums, ignorē “ne” daļu, un saņem sūtījumu: “Gribu būt nabadzīgs!”
Otrā. Visbiežāk mēs pievelkam sev to, par ko domājam. Runājot: “Negribu būt nabadzīgs”, mēs automātiski domājam par nabadzību, bet sakot: “Gribu būt bagāts”, – par bagātību. Tāpēc neaizmirstam par nākamo noteikumu:

Noteikums Nr. 4. Aizliedzam sev izmantot “ne” daļu un jebkādus citus noliegumus. Vēl viena svarīga piezīme: rakstot vēlmi, vajag izmantot pēc iespējas vairāk detaļu par savu sapni. No šejienes rodas arī nākamis noteikums.

Noteikums Nr. 5. Vairāk detaļu un emociju. Ja tas ir ceļojums uz Spāniju, tad dažos vārdos aprakstiet kaut vai pludmali un laika apstākļus. Ja tā ir jauna mašīna, tad norādiet tās pamata raksturojumu. Un obligāti aprakstiet tās sajūtas, kādas jums radīsies, kad vēlēšanās piepildīsies.
Vēl ir svarīgi, lai vēlēšanās piepildīšanās nekaitētu citiem cilvēkiem. No tā rodas kārtējais noteikums:

Noteikums Nr. 6. Jebkurai uzrakstītai vēlmei ir jābeidzas ar frāzi-talismanu: “Lai tas vai kaut kas vairāk harmoniski ienāk manā dzīvē, nes prieku un laimi man, un visiem, kas saistīti ar šo vēlēšanos”.
Pievērsiet uzmanību formulējumam “vai kaut kas vairāk”. Vēloties kaut ko konkrētu, nevajag ierobežot Visumu tā centienos jums palīdzēt. Varbūt, mūsu Pasaule uzskata jūs cienīgu doties atpūsties ne tikai uz Spāniju, bet gan Cote d’ Azur?
Un tā, musu vēlēšanās ir skaidri noformulēta un pierakstīta. Visi 6 noteikumi ir pilnībā ievēroti. Un kas tālāk? Tālāk vajag mierīgi palaist vēlmi Visumā un pat gandrīz par to aizmirst. Pārdzīvojumi un uzmācošas domas tikai traucēs jūsu vēlmes piepildīšanos. Tāpēc pastāv

Noteikums Nr. 7. Neieciklējieties uz vēlmi. Palaidiet to, bet rīkojieties!
Tas nenozīmē, ka tagad var, kā pasakā, apgulties uz krāsns un gaidīt sapņa piepildīšanos. Nē! Zem guļoša akmens ūdens netek! Visums var sniegt jums brīnišķīgas iespējas, bet bez jūsu rīcības tās nespēs pārvērsties par vēlamo rezultātu.

avots: misstits.ru

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?