CINEMA_PERM_RU_KADRY_IGROK_32872

Kritiķi

Ja jūs ko uzskatāt par mīļu un interesantu, viņi to redz kā dīvainu un nepievilcīgu. Ja jums kāds liekas talantīgs un perspektīvs, viņi to uzskata par muļķīgu un bezjēdzīgu. Viņiem pastāvīgi ir ar kādu jāstrīdas, un tikai viņu pašu viedoklis ir vienīgais pareizais.

Ar ko kritiķi ir bīstami: viņi mēģina pakārtot visu pasauli savām vajadzībām un sāk ar apkārtējiem. Viņi nesaprot, ka pasaule ir interesanta ar to vien, ka visi cilvēki ir dažādi, katrs ar savu viedokli. Viņi barojas no negatīvām emocijām, kuras iegūst bezgalīgos strīdos.

Narcisi

Tie ir cilvēki ar saasinātu sava svarīguma izjūtu, kuri ir pieraduši, ka pasaule riņķo ap viņiem. Viņi manipulē ar cilvēkiem, bet nav tik viltīgi.

Ar ko bīstami: viņi koncentrējas tikai uz sevi un savām vajadzībām. Jūsu intereses viņiem ir pilnīgi vienaldzīgas. Viņi izmanto jūs un ir pārliecināti, ka tas ir pats par sevi saprotams, jo visiem apkārtējiem ir jāupurējas viņu labā.

Pesimisti

Šie cilvēki nenovērtē to labo, kas ir viņu dzīvē.

Ar ko bīstami: Šie cilvēki zog citiem prieku. Viņi negatīvi raugās uz pasauli un aplipina ar to apkārtējos. Uzturot sakarus ar šādiem cilvēkiem, jūs paši sāciet redzēt visu pelēkās krāsās.

Manipulatori

Viņi labi nosaka cilvēku vājās vietas un zina, kura no tām ir visjūtīgākā, lai piespiestu darīt to, kas viņiem ir izdevīgi.

Ar ko bīstami: komunikācija ar šiem cilvēkiem negatīvi ietekmē jūsu uzskatu sistēmu un pašvērtējumu. Viņi atrod veidu, kā likt jums darīt to, ko jūs nevēlaties, un tas sagrauj jūs kā personību. Jūs sāciet dzīvot ar šo cilvēku prioritātēm un pārliecībām, nevis savām.

Sapņu slepkavas

Katru reizi, kad jums rodas kāda ideja, šie cilvēki pasaka jums, ka tās realizēšana nav iespējama. Kad jūs mēģiniet kaut ko panākt, viņi velk jūs uz leju.

Ar ko bīstami: viņi ir koncentrējušies uz tagadni, pilnīgi noliedzot to, kā varētu būt. Viņi viegli var sagraut jūsu pašcieņu un ticību saviem spēkiem. Progress un pašattīstība ir iespējami tikai tad, kad cilvēks ir gatavs kam jaunam.

Liekuļi

No šiem cilvēkiem vienmēr ir sajūtams neīstums. Kad jūs stāstiet ko smieklīgu, viņi pieklājīgi iesmej, bet var manīt, ka patiesībā viņiem smiekli nemaz nenāk. Acīs viņi saka, ka mīl jūs, bet aiz muguras stāsta kopējiem paziņām, cik muļķīgs un nepatīkams cilvēks jūs esat.

Ar ko bīstami: kad jums būs nepieciešams viņu atbalsts, viņu nebūs blakus. Viņu siltā izturēšanās pret jums ir tikai šķietama.

Nekauņas

Šiem cilvēkiem ir ieradums darīt visu visnepiemērotākā brīdī un nepiemērotākā veidā. Viņus nekas nevar apstādināt. Bieži vien kļūst kauns viņu vietā.

Ar ko bīstami: šiem cilvēkiem neeksistē nekādas robežas. Viņi neciena citu cilvēku jūtas un var jūs apvainot jebkurā mirklī.
Ja jums ir iespēja izvairīties no kontaktiem ar visām šīm personībām, tad izmantojiet to. Dzīve ir pārāk īsa, lai tērētu uz viņiem jūsu spēkus un laiku.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X