veiksmīga laulība

Mūsdienās ir tik daudz noslēpumu, kā saglabāt harmonisku un ilgstošu laulību. Jums jāsaprot, ka laulība prasa nepārtrauktu darbu un savstarpēju sapratni un laimi. Esi gatavs saskarties ar laulības realitāti un darīt visu iespējamo, lai saglabātu mīlestību, draudzību, kaislību un sapratni neatkarīgi no visām iespējamajām problēmām un šķēršļiem. Ceru, ka šis raksts palīdzēs pārvarēt ģimenes dzīves grūtības.

1. Attīsti savu identitāti.
Kad divi cilvēki apprecas, tie kļūst par vienu veicot finansiālus lēmumus un audzinot bērnus. Tā parasti cilvēki kļūst tik pārslogoti, ka zaudē savu identitāti. Turklāt, sievietes vēloties iepriecināt savus vīrus, nes upurus, lai to izdarītu. Šī nelaimīgā recepte var likt Tev justies nelaimīgam un izmisušam. Tāpēc laicīgi ir jāizrunā kompromisi nevis jāpadodas. Neaizmirsti satikt savus draugus vismaz reizi nedēļā, kā arī atvēli laiku savam hobijam.

2. Sazinieties.
Diemžēl, pārsvarā cilvēkiem ir tik aizņemts grafiks, ka neatliek laika sazināties ar savu laulāto. Mūsdienās, pateicoties elektroniskajām tehnoloģijām, dienas laikā ir ļoti viegli saglabāt kontaktus. Nosūti ziņu vai piezvani uz nelielu sarunu, lai dalītos dienas pārdzīvojumos un pajautātu kā klājas otram. Šāds saziņas veids palīdzēs atrast vairāk tēmas, par kurām runāt vakarā. Negaidi vakaru, tā vietā sazināties arī dienas laikā.

3. Fokusējies uz jūsu kopīgajām vajadzībām.
Viens no nozīmīgākajiem veiksmīgas laulības noslēpumiem ir koncentrēties uz jūsu kopīgajām vajadzībām. Ir nepieciešams, censties darīt otram labu, nevis domāt, lai tikai pašam būtu labi. Dari labu savam laulātajam, nodrošinot ar jaukiem sīkumiņiem. Apmierinot kopējās vajadzības ir veiksmīgas laulības noslēpums.

4. Pozitīvs skats.
Tev jāsaprot, ka negatīvs skats uz dzīvi var negatīvi atsaukties uz attiecībām nākotnē. Ja viens no laulātajiem ir negatīvisma pilns , jebkura laulība var kļūt nelaimīga. Esi pozitīvs, lai saglabātu patīkamu gaisotni ģimenē. Pietam, Tev jāpalīdz laulātajam atbrīvoties no negatīvisma un depresīvām domām, ja nepieciešams.

5. Tici savam mīļotajam.
Iespējams, labākais pierādījums mīlestībai, ir uzticība. Uzticība ir galvenais elements jebkura veida attiecībās. Kad Tu uzticies savam mīļotajam, Tu kļūsti neuzvarams un pietiekami spēcīgs, lai pārvarētu skarbo dzīves realitāti un dažādas grūtības. Grūtie laiki ir labākais periods, lai pārbaudītu attiecību izturību un sirsnību.

6. Tabu vārds.
Kad jūs apprecaties, visticamāk labāk ir aizmirst par vārdu “šķiršanās”. Šķiršanās nav labākais veids, kā atrisināt problēmas. Jums nevajadzētu par to runāt un pat domāt. Šķiršanās ir laulības iznīcināšana. Tāpēc labāk pielieto visas pūles, lai atrastu izeju no visām sarežģītajām situācijām. Šāda stratēģija padarīs jūsu laulību stiprāku un pastāvīgāku.

7. Jautā padomu pārim, kas ir laimīgi precējies.
Ja Tev ir iespējas un vēlēšanās, vari palūgt padomu pārim, kas ir laimīgi precējies, kā dzīvot mierā un mīlestībā tik ilgi. Šie gudrie un pieredzējuši cilvēki, labprāt dalīsies ar savām idejām un padomiem. Katram pārim ir savs laimes noslēpums.

Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X