16cdc188-dbea-4243-8745-521c47839c21

Mīlestība jūtama bez vārdiem

Lai gan katrs priecājas dzirdēt partneri atzīstamies mīlestībā, ar jūtām saistīts arī daudz kas tāds, ko vārdos noformulēt nav iespējams un nav arī vajadzīgs. Reizēm mīlestība izpaužas rīcībā, kas pāri vieno spēcīgāk nekā jebkuri vārdi.

Pat tad, kad vārdi tomēr vajadzīgi, tiem jābūt pareizajiem, jo, nav noslēpums, cilvēkiem bieži grūti otram uzticēties, nemaz nerunājot par mīlestību. Padari savai otrajai pusītei to vieglāku, atrodot īstos vārdus, un tiem noteikti nav jābūt “Es tevi mīlu”, jo reizēm šī atzīšanās var izklausīties pārāk nodeldēta.

Lai tavs mīļotais vīrietis vai sieviete justos patiešām īpašs, pamēģini apiet “atzīšanās likumu”. Pasaki ko tādu, kas ir tikpat svarīgs, bet citiem vārdiem.

Es par tevi nemitīgi domāju

Šie vārdi ir spēcīgi, jo nav abstrakti, bet konkrēti attiecas uz tavu mīļoto cilvēku. Tie ir vērsti uz darbību un ļauj viņam vai viņam sajust, ka tie dzīvo arī tavās domās un tās pat pārvalda.

Nav runa par to, cik ilgi jūs esat bijuši kopā. Jebkurā gadījumā otrs cilvēks sapratīs, ka ir iekļuvis tik dziļi tavās domās, ka reizēm novērš uzmanību no citām lietām. Un tam ir dziļa nozīme.

Gribu, lai tev viss būtu lieliski

Šie vārdi palīdz izskaidrot, cik tālu tu vēlies iet kopā ar mīļoto cilvēku. Otrs sapratīs, ka tavas ilgas un pieķeršanās nav tikai vārdi, bet tu esi gatavs rīkoties, lai viss būtu lieliski.

Tie parāda, ka esi gatavs kaut ko upurēt un pieņemt kompromisus, kopā kaut kur doties un izpētīt jaunas lietas.
Kas gan labāk atklās tavas sirsnīgākās domas kā šie vārdi?

Tu izskaties burvīgi

Tu izskaties satriecoši, tu izskaties brīnišķīgi, tu izskaties lieliski…

Tavs partneris vēlas tapt pamanīts, jo īpaši no tavas puses. Ļauj saprast, ka tu redzi otru un viņam vai viņai vienmēr pieder tava uzmanība.

Šie vārdi palīdz apliecināt, ka jūsu attiecības ir stipras un mīļotajam cilvēkam pieder ne tikai tava sirds, bet arī skatiens.

Tu esi kārdinošāks par konfekti

Tamlīdzīgas muļķībiņas tomēr ir visai spēcīgs sakāmais, jo atspoguļo attiecību juteklisko pusi. Romantiskā mirkli izteiktie vārdi pacels otru septītajās debesīs!

Es gribu tevi

Šis teikums pauž izsalkumu un pieķērīgas ilgas, un attiecību sākumposmā var noderēt pat labāk par atzīšanos mīlestībā. Klausītājam tas skanēs tikpat spēcīgi un aizraujoši!

Šis teikums pauž izsalkumu un pieķērīgas ilgas, un attiecību sākumposmā var noderēt pat labāk par atzīšanos mīlestībā. Klausītājam tas skanēs tikpat spēcīgi un aizraujoši!

Ar tevi nebaidos ne no kā

Mīlestība ir skaidras un cēlas emocijas, un tāpat varētu raksturot drosmi. Liec partnerim saprast, cik bezbailīgu tevi padara mīlestība uz viņu. Šis teikums nozīmē pārliecību, drošumu un nešaubīgumu. Tu kopā ar šo cilvēku esi gatavs uz visu!

Tu esi vislabākais/vislabākā!

Šie vārdi nozīmē, ka partneris tev ir vissvarīgākais, paceļ viņu augstāk par visu apkārtējo. Tāpat, ja arī tavā dzīvē ir bijuši citi cilvēki, tie nomierina un ļauj justies īpašam. Tu sniedz sajūtu, ka cilvēks, kurš šobrīd ir kopā ar tevi, ir pārāks par visiem. Un kurš gan nenovērtētu šādu atzīšanos?

Dzīvei bez tevis nav jēgas

Dzīve bez šī cilvēka tavās acīs zaudē nozīmi: tu nevari elpot, ēst vai pat domāt bez viņa. Kopbūtne padara tevi neievainojamu un sniedz jēgu dzīvei. Vārdu “Es tevi mīlu” vietā šis teikums apliecina otra nozīmi tavā dzīvē. Partneris saprot, ka vienmēr būs tev svarīgs.

untitled

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X