2234

Bēdas un nelaimes rodas no tām!

Var gadīties, ka jums ir ērta, brīnišķīga māja. Bet jūs tajā smokat. Ne jau burtiski, protams. Tur negribas atgriezties, nav omulīgi. Un it kā veicāt remontu, bet kaut kā tomēr pietrūkst.

Lai atbrīvotu māju no negatīvas, sastāvējušās enerģijas, kas rada problēmas, nekavējoties atbrīvojieties no šīm 3 lietām!1

  1. Mākslīgie ziedi

Mākslīgi ziedi – ir miruši ziedi. Tie kā nekas cits rada nomāktību jūsu mājā. Ne velti tautā saka, ka dzīvie ziedi – dzīvajiem, bet mirušie – mirušajiem.

Pat visskaistākie, smalkāk izstrādātie pušķi nekādi neaizstās visvienkāršāko dzīvu margrietiņu pušķīti. Pat visparastākais podiņš ar dzīvu augu izplata mājā dzīvības enerģiju.

Tāpēc stādiet orhidejas, flokšus, varat sēt vienkārši zāli. Bet no “mirušiem” pušķiem turieties pa gabalu!2

  1. Ieplīsuši trauki

Tāpat nedrīkst mājās turēt tasītes bez osām, šķīvju lauskas un citus bojātus traukus.

Un nav svarīgi, ka tie nav cauri. Šīs plaisas, apgalvo ķīnieši, – ir pats stabilākais visa negatīvā akumulators, kas atrodams mājā un virtuvē.

No šādiem traukiem ieteicams atbrīvoties, lai nepakļautu sevi briesmām! Jo izsenis trauki bijuši bagātības un pārticības simbols mājā, tātad plaisas tajos – ir plaisas saimnieku labklājībā.

Turiet mājās tikai veselus, skaistus traukus, kas piepildīs jūsu mājokli ar prieku un laimi!

Worn-out old work boots, isolated on white.

Worn-out old work boots, isolated on white.

  1. Veci apavi un apģērbs

Un visbeidzot – vecs apģērbs un apavi. Panēsātas, neizmantojamas un kādā veidā nepiemērotas lietas nevajag paturēt pie sevis. Tās jums labu nenesīs. Daudz labāk būs, ja atdosiet tās bezpajumtniekiem vai kādam, kas ir nabadzīgāks par jums. Tad tās sniegs labumu gan jums, gan tiem, kam tās atdosiet.

Un vēl par nevajadzīgām mantām saka: ja vēlaties iegūt ko jaunu, pēc iespējas ātrāk atbrīvojieties no vecā. Un tad brīvajā vietā noteikti nāks pāris labu kurpju vai kleita, par kuru sapņojat!

Un ko jūs domājat par šīm lietām? Vai jūsu mājās tās ir? Droši vien žēl izmest? Dalieties savās pārdomās ar mums komentāros!

avots: lifter.com.ua

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?