Es patiesi ticu, ka piedošana dziedē;  ka piedošana atbrīvo; ka piedošana uzlabo omu. Piedošanai piemīt milzīgs spēks, bet dažkārt mīlestībā un attiecībās mēs piedodam nepareizajiem cilvēkiem. Dažreiz mēs pārāk pieķeramies cilvēkiem, kuri mūs sāpina, un domājam, ka, lai dotos tālāk, glābtu attiecības vai labotu tās, viņiem ir jāpiedod.

Kas attiecas uz manu dzīvi, tad piedošana to mainīja. Pieņemot piedošanu no cilvēkiem, kuri mani salauza, piedodot pat tos, kas man par to neprasīja, es izdziedēju savu sirdi. Bet tas nebija viegli, un katrs stāsts ir citādāks. Dažkārt tas bija pat sāpīgi.

Bet tāpat es uzskatu, ka piedošana cilvēku atbrīvo, atbrīvo sirdi no liekām sāpēm un bēdām.

Kādam piedot, nenozīmē, ka tu atļauj tam cilvēkam atkal atgriezties tavā sirdī. Tas nenozīmē, ka tu atkal atver durvis uz savu dzīvi un piešķir viņam atslēgu. Tas nozīmē, ka tu ļauj viņam sākt visu no jauna, tikai ne ar tevi.

Tu vari piedot kādam nodevību. Tu vari piedot cilvēkam to, ka viņš salauza tavu sirdi. Tu vari piedot tam, kurš tevi pameta tad, kad tev visvairāk vajadzēja viņa palīdzību.Taču tas nenozīmē, ka tu atkal uzticēsies tam cilvēkam. Piedošana nenozīmē to, ka tev jāsaglabā attiecības ar cilvēku, kas iznīcināja visu, ko tu uzbūvēji.

Piedošana nozīmē to, ka tu pieņem visu slikto, ko tev kāds nodarīja, un atlaid to. Tu nomierini savu sirdi un sāc visu no jauna – ar vai bez cilvēka, tas jau no tevis pašas atkarīgs.

Tu nekļūsti mazāk cilvēcīga tikai tāpēc, ka attālinies no tiem, kas tevi sāpināja. Tas nav slikti vai nepareizi, ja piedod viņiem un atstāj viņus pagātnē.

Piedošana ir viens no lielākajiem spēkiem Visumā. Taču to nedrīkst dot tāpat vien. Piedošanai ir jānotiek tad, kad cilvēks, kurš ir ticis sāpināts, vēlas sākt jaunu dzīves posmu un aiziet.

Atceries, kā tu esi vērta. Atceries, ka tu esi pelnījusi mīlestību, kura neaiziet. Atceries, ka piedošana nepadara tevi vāju. Tā sniedz tev spēku. Spēku atlaist, virzīties tālāk un atstāt šo cilvēku pagātnē…

 

Avots: Soulpost.ru

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?