Fine Art Portrait by Pippa Lee on 500px.com

Nejaucies svešās darīšanās

Liela daļa cilvēku sev rada problēmas tāpēc, ka pārāk bieži jaucas citu cilvēku darīšanās. Mēs to darām tāpēc, jo domājam, ka tieši mūsu rīcība ir pareiza un loģiska. Rezultātā mēs kritizējam tos, kas mums nepiekrīt, un vēl mēģinām viņus nostādīt uz pareizā dzīves ceļa. Tev ir jāsaprot, ka divi cilvēki nedomās vienādi, nepieļaus vienādas kļūdas, un nemeklēs vienādus risinājumus. Neraizējies tik daudz par citiem. Labāk rūpējies par sevi!

Mācies piedot un aizmirst

Šis ir efektīvākais sirdsmiera iegūšanas paņēmiens. Mēs bieži vien sevī turām negatīvās emocijas un domas, kuras mūsos kāds cits ir radījis. Mēs aizmirstam, ka „sitiens” tika izdarīts tikai vienreiz, bet mēs turpinām par to domāt visu laiku. Tas noved pie tā, ka viena un tā pati brūce tiek bakstīta atkal un atkal. Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu negatīvām domām. Piedod un dodies tālāk.

Aizmirsti par skaudību

Visi mēs zinām, ka skaudība traucē mūsu sirdsmieru. Mēs zinām, ka strādājam cītīgāk par kolēģiem, bet algas pielikumu saņem viņi, nevis tu. Vai tas būtu iemesls skaudībai? Nē. Atceries, ka katram no mums dzīvē ir savs ceļš. Vienam panākumi nāk ātrāk, otram – lēnāk.

Vēlies izmainīt pasauli? Sāc ar sevi

Necenties vienatnē izmainīt visu apkārtējo pasauli, jo diez vai tev tas izdosies. Varbūt labāk ir mainīt sevi? Tad pat visnepatīkamākā atmosfēra kļūs tev pieņemama un harmoniska. Samierinies ar to, ko nevar izmainīt.

Katru dienu mēs sastopamies ar nepilnībām un neērtībām, slimībām un nelaimes gadījumiem, kurus mēs nespējam kontrolēt. Mums tas viss ir jāmācās pieņemt. Tici sev, un kļūsti pacietīgāka, spēcīgāka un valdonīgāka.

„Nekod vairāk, kā vari norīt”

Bieži vien mēs uzņemamies vairāk pienākumu, nekā spējam izpildīt. Kāpēc mēs to darām? Lai apmierinātu savu ego. Izbrīvē laiku, ko veltīt sev. Nodarbojies ar sevis analizēšanu un meditāciju. Tas palīdzēs sakārtot domas un koncentrēties tam, kas ir patiesi svarīgs.

Neminstinies un nenožēlo

Nevajag tērēt savu laiku tādām domām, kā „Man tas būtu jādara? Varbūt nevajag?” Domājot var paiet dienas, nedēļas, pat gadi… Vai tas maz ir vajadzīgs? Visu nevar līdz sīkākajai detaļai izplānot un izskaitļot. Ja tev kaut kas neizdosies, tas nebūs nekas traks. Tu vienēr vari mācīties no kļūdām un gūt panākumus nākamajā reizē. Ja tu vienkārši sēdēsi un satraukties, tas ne līdz kam nenovedīs.

Nekad neko nenožēlo! Visam, kas notika, bija jānotiek tieši tā. Pieņem to un turpini dzīvot!

 

Avots: Mirkrasoty.life

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?