Young woman is making online shopping by tablet computer by Natali Sdobnikova on 500px.com

Lai arī cik ļoti tu būtu iemīlējusies, lai arī cik ilgi jūs būtu kopā, ir pāris noteikumi, kuri jāatceras ikvienai sievietei. Vīrieša dēļ nedrīkst:

ATTEIKTIES NO SAPŅA

Ja tu vēlies iegūt otru augstāko izglītību, ej un mācies! Ja tu vēlies iemācīties jaunu valodu vai gleznot, piesakies kursiem! Tavam vīrietim ne visai patīk šī doma? Tad jums ir nopietni jāparunā. Tikai tāpēc, ka tavā dzīvē ir ienācis jauns cilvēks (vai arī esat kopā ilgi), nenozīmē, ka tev ir jāatsakās no tā, kas interesē. Tu arī esi personība un tu arī esi pelnījusi izaugsmi.

MAINĪT SAVUS UZSKATUS

Tavi dzīves uzskati pa lielam ir nemainīgi visas dzīves garumā. Melošana nav pieņemama, zagšana ved taisnā ceļā uz cietumu, sekss pirms kāzām ir nepieņemams – uzskati var būt dažādi. Ja tu nepiekrīti kādam sava vīrieša apgalvojumam vai rīcībai, tev par to ir jāziņo. Sirdsapziņas pārmetumi un negribīga savu uzskatu maiņa, ir veidi, kā saindēt jebkuras attiecības.

MAINĪT ĀRIENI

Sievietēm patīk mainīties. Turklāt, sievietei vajag mainīties! Tikai ārējām izmaiņām jādzimst mūsu iekšienē, nevis ārpusē. Jā, mēs, protams, ietekmējamies no žurnāliem un sociālajiem mēdijiem, taču nevajag tam ļaut pārņemt tavu dzīvi. Vēl svarīgāk ir neļauties vīrieša ietekmēšanai. Viņš gribētu, lai tev ir lielākas krūtis, mazāks svars un blondi mati, lai gan dabīgi esi brunete? Viņš uz to uzstāj? Tiec no tāda vīrieša vaļā. Īstais no tevis ko tādu nelūgs.

UPURĒT DRAUDZENES

Lai arī cik ļoti tavu mīļoto tracina tavas draudzenes, atceries – viņas par tādām nekļuva bez iemesla. Katrs cilvēks, kurš ienāk mūsu dzīvē, ir mūsu daudzpusīgā „es” atspoguļojums. Katra draudzene mūsu dzīvē ienes kaut ko vērtīgu: ar vienu var jautri paklaiņot pa veikaliem, ar citu – līdz rītam uzkurināt klubiņu vai smieties līdz asarām, ar trešo var padalīties sāpīgos, ļoti personīgos jautājumos. Vīrietis nevar par visiem 100% aizstāt šos cilvēkus. Saudzē savas draudzenes.

TĒLOT MUĻĶĪTI

Daudzos gadījumos, izlikties stulbākai un bezpalīdzīgākai nekā tu īstenībā esi, ir pietiekami, lai saņemtu uzaicinājumu uz nākošo randiņu. Taču te ir divas problēmas. Pirmkārt, tas ir nogurdinoši, it īpaši, ja tu esi patiesi gudra un patstāvīga. Otrkārt, agri vai vēlu viņš sajutīs mānīšanos, tad sajutīs, ka ir piemānīts un pasakainās attiecības būs lielās briesmās.

ĻAUT SEVI KONTROLĒT

Attiecībās katram ir tiesības uz personīgo brīvību – domu, vārdu un pārvietošanās brīvību. Ja tavs mīļotais vīrietis domā citādāk, der aizdomāties: vai tev blakus nav tirāns? Un cik ilgi tu varēsi dzīvot kopā ar cilvēku, kurš tevi neuzskata par cilvēku?

DZEMDĒT BĒRNUS

To darīt vajag tikai pēc pašas vēlēšanās. Tāpēc, ka tieši mammai tiek tas gods rūpēties par bērniem un tos audzināt, tieši mammas ir vairāk pakļautas raizēm par bērniem, un tieši mamma ir tā, kura bērniņu iznēsā 9 mēnešus! Nevajag ļauties vīrieša spiedienam, ja pašai bērnus negribas.

AIZMIRST PAR SAVĀM KAISLĪBĀM

Var kopā ar mīļoto vīrieti iet uz koncertiem, hokeja mačiem vai kulinārijas meistarklasēm, bet tas nenozīmē, ka tev vajag beigt tamborēt vai apmeklēt salsas nodarbības. Mūsu hobiji padara mūs tādus, kādi esam – burvīgus un pievilcīgus! Ja tavs vīrietis apgalvo, ka salsa ir nenopietna padarīšana un ka tev vajadzētu izmēģināt kaut ko citu,  aizdomājies, vai viņš tevi mīl tādu, kāda esi? Vai tomēr mīl tādu, kādu pats ir iedomājies?

PAZEMINĀT LATIŅU

Tikai tāpēc, ka tu zini, ka ideālu vīriešu nav, tas nenozīmē, ka tev sava dzīve ir jānodzīvo kopā ar kaimiņu Pēteri, kurš strādā pagaidu darbus un vakaros dzer alu televizora priekšā. Meklē vīrieti, kuram blakus tu gribēsi kļūt labāka, un nepiekrīti kaut kam mazākam. Vieglāk ir tādu atrast, nekā pārveidot kādu, kurš ir tāls no ideāla un ļoti negrib mainīties.

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?