Pēdējā laikā attiecības nav tādas, kādas gribētos? Radušās nesaprašanas? Nekādu satraukumu, jo portāls „Beauty and Tips” ir apkopojis desmit padomus, kā ātri vien uzlabot attiecības ar savu partneri.

Atvēli laiku sarunām par uzvarām un zaudējumiem

Katru nedēļu jums vajadzētu atvēlēt vismaz vienu stundu, lai apsēstos un izrunātos par nedēļas uzvarām un zaudējumiem. Saruna par uzvarām sniedz iespēju paslavēt un sajusties labi, bet sarunas par zaudējumiem ļauj labāk izprast otru cilvēku un neatstāt neko nepasacītu. Tas arī parāda to, kurās jomās vajadzētu laboties. Piemēram, partneri sarūgtināja tas, ka tu neizdarīji kaut ko, ko teici. Tā kā tagad tu zini, ka viņu tas sarūgtina, tu darīsi visu, lai tā turpmāk nenotiktu.

Esi saprotoša

Ja partneris sadusmojas un kliedz, atceries, ka tu neesi problēma. Viņa dusmas ir kaut kā cita raisītas, tāpēc ir svarīgi to atpazīt, saprast un palīdzēt tikt viņam ar to galā. Biežāk paraugies uz situācijām no viņa skatpunkta.

Noliec malā telefonu

Mēs nesakām, ka viedtālruņi var nogalināt attiecības, taču tie var pamatīgi novērst uzmanību un mazināt kvalitatīvā laika daudzumu, ko tu varētu pavadīt kopā ar partneri. Ja tu runā ar partneri, bet tai pat laikā saraksties ar draudzeni, tu īsti neklausies tajā, ko partneris saka. Tavs prāts ir kaut kur citur, un tas ir tas, kas var iznīcināt attiecības. Sarunājiet, ka vakaros , piemēram, divas stundas pirms gulētiešanas noliksiet telefonus malā un veltīsiet laiku realitātei.

Flirtējiet

Kad jūs tikai sākāt tikties, jūs pavisam noteikti flirtējāt. Bet kāpēc daudzi domā, ka līdz ko attiecības kļūst nopietnas, flirts ir jāizbeidz? Flirtēt ir jautri un veselīgi!

Parādi partnerim, ka tu viņu novērtē

Atceries, kā attiecību sākumā viņš tev dāvināja ziedus, bet tu vienmēr uz tikšanos ieradies laikā un mēdzi viņu palutināt ar garšīgām vakariņām? Kad attiecības jau ilgst kādu laiku, tas viss piemirstas, un tas var negatīvi iespaidot jūsu savstarpējo komunikāciju.

Esiet komanda

Vai agrāk jums šķita, ka stāvat kopā un raugāties uz pasauli, bet tagad katrs skatāties savā virzienā? Ja tā ir, jums ir jālabojas. Pāri, kuri dzīvo un strādā kā komanda, ir laimīgāki, jo zina, ka viņiem vienmēr būs partnera atbalsts.

Dodieties gulēt vienlaicīgi

Kad jūs regulāri dodaties gulēt katrs savā laikā, jūs zaudējat iespēju pamīļoties, pateikt, ka mīlat viens otru un pat aprunāties. Ejiet gulēt kopā, un tu manīsi, kā jūsu attiecības mainās uz labo pusi.

Uzlabo sevi

Lai uzlabotos attiecības, ir jāsāk ar sevis uzlabošanu. Tu nevari atrast laimi un dāvāt to citam, ja tās nav tevī. Ja tu domā, ka partnerim ir „jāvelk” un jālabo attiecības, tad tu kļūdies. Uzlabo sevi!

Iepriecini viņu

Kad bija pēdējā reize, kad tu viņam no rīta pagatavoji kafiju? Kad pēdējo reizi tu aizgāji viņa vietā uz veikalu, jo zināji, ka viņam tam nebūs laika? Tādi mazi nieciņi un labas rīcības attiecībās ir svarīgas.

Izbaudiet laiku, ko pavadāt mājās

Kad mēs iedomājamies par randiņiem, mēs automātiski iedomājamies došanos ārpus mājas, naudas tērēšanu, ēšanu un citas aktivitātes. Taču, kādēļ tu nevari uzrīkot randiņu mājās? Pagatavo gardas vakariņas, sagatavo kādu interesantu filmu vai galda spēles un ļaujieties viens otra kompānijai. Nekā sarežģīta, bet vērtīgi.

Ko tu varētu ieteikt attiecību uzlabošanai?

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?