Ieradumi vai nu palīdz gūt panākumus, vai nu aizkavē mūsu attīstību. Padomā, kurā dzīves jomā tu vēlies ieviest pārmaiņas, un pacenties ievērot portāla „Lifehacker” sagatavotos noteikumus.

PRODUKTIVITĀTE

Pieraksti visas savas idejas. Izveido blociņu, kurā rakstīsi savas idejas un interesantās domas, kuras iešaujas tavā prātā. Tā tu pavisam noteikti tās neaizmirsīsi, bet, kad būs nepieciešams kaut ko izdomāt, tev būs, kur ieskatīties.

Vizuālizē rezultātu. Vizualizācija palīdzēs tikt galā ar šķēršļiem, kuri šķita nepārvarami, un pietuvoties nospraustajam mērķim.

Atvēli laiku tikai sev. Aizver acis un paliec vienatnē ar savām domām. Ieklausies sevī.

Izrādi pateicību. Bieži vien mums jau ir daudz no tā, ko vēlamies, tikai mēs to nenovērtējam. Pat, ja tas ir kaut kas neliels, izrādi pateicību.

FINANSES

Seko līdzi tēriņiem. Seko līdzi katram iztērētajam eiro. Zinot, kur un cik daudz tu tērē, tu sapratīsi, kas ir lieks un, kur var ietaupīt.

Regulāri pārdomā savus finansiālos mērķus. Esi godīga pret sevi, izvērtē, cik daudz tev ir parādu, cik esi nopelnījusi, cik iztērējusi. Tā tev būs vieglāk kustēties pretīm savam mērķim.

Sastādi iepirkumu sarakstus. Nedodies uz veikalu bez saraksta, citādi pastāv liela iespēja, ka nopirksi daudz lieka.

Neastāj neapmaksātus rēķinus. Seko līdzi visiem un pieraksti, lai neaizmirstu.

VESELĪBA

Neizlaid brokastis. Ne velti brokastis tiek uzskatītas par svarīgāko ēdienreizi. Vienmēr apēd kaut ko. Pat, ja tas nav nekas liels un tev ir maz laika.

Ēd vairāk dārzeņus. Tajos ir vielas, kuri mazina kuņģa skābes izdalīšanos. Bet lielākā daļa cilvēku tagad biežāk ēd to, kas to paaugstina.

Pārvietojies ar kājām. Staigā pēc iespējas vairāk. Dienā būtu ieteicams noiet 10 000 soļus un vairāk.

Katru dienu sporto. Pat, ja tās būs tikai desmit minūtes dienā.

MĒRĶU SASNIEGŠANA

Seko līdzi progresam. Tas palīdzēs saglabāt motivāciju.

Mācies jaunu. Tam nav jābūt nekam lielam. Pietiks arī, ja noskatīsies kādu pāris minūšu garu izglītojošo video.

Pārbaudi savu mērķi darbībā. Ja tu sapņo nopirkt māju, dodies apskatīt dažās mājas. Ja tu vēlies iegādāties mašīnu, dodies testa braucienā. Atrodi pēc iespējas vairāk informācijas par to, pēc kā tiecies un sāc plānot, lai mērķi kļūtu par realitāti.

KARJERA

Uzturi sakarus. Uzturi kontaktu ar cilvēkiem, ar kuriem iepazīsties dažādos darba pasākumos un neaizmirsti par viņiem pēc nedēļas vai divām.

Esi pieklājīga. Vienmēr. Ja tu pamanīji, ka sāc runāt aizkaitināti, atvainojies. Pacenties pieklājību padarīt par ieradumu.

GARĪGĀS VĒRTĪBAS

Dalies ar citiem. Esi dāsna. Dod, negaidot neko pretīm. Ne vienmēr runa ir par naudu. Tu vari sniegt arī laiku un enerģiju, lai palīdzētu tiem, kam tas ir nepieciešams.

Attiecies pret citiem ar sapratni. Neturi uz citiem ļaunu, piedod. Pieņem faktu, ka visi cilvēki ir atšķirīgi, bet arī neaizmirsti, ka visiem ir arī daudz kopīga.

Biežāk smejies. Smiekli ir veselīgi. Neizturies pret visu pārāk nopietni. Centies smieties katru dienu, neraugoties uz savu dzīves situāciju.

Cieni sīkumus. Ievēro parasto lietu skaistumu, un nepieņem visu kā pašsaprotamu. Novērtē to, kas ir apkārt!

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?