1353

Katru reizi, kad mēs runājam par tuvību, tad pirmais, kas ienāk prātā, ir sekss.

Bet sekss un tuvība – tās visbiežāk ir divas dažādas lietas. Laikā, kad nodarbojamies ar seksu, mēs fiziski varam būt tuvu viens otram, bet emocionāli – miljons kilometru tālu.

Tuvība balstās uz zināšanām. Tā ir iespējama tikai tur, kur vismaz viens no partneriem zina otru labāk, nekā viņš pats. Lūk, kāpēc vīriešiem ar seksu viss ir labi, bet ar tuvību – tik slikti.

Lai kļūtu savam partnerim par patiesi tuvu cilvēku, nāksies papūlēties. Lūk, dažas metodes, kuras jums būtu jāpamēģina.
1. Sakiet viņai, ka viņa ir skaista.

Netrūkst vīriešu, kuri ir gatavi slavēt sievieti kaut katru dienu. Atšķirība starp viņiem un jums ir tā, ka tad, kad jūs viņai sakāt, ka viņa ir skaista, jums nav nekādu slēptu motīvu.

Jūs taču nesakāt to tūkstošiem citām sievietēm cerībā, ka kāda no viņām piekritīs ar jums pārgulēt? Kad jūs savai sievietei sakāt, ka viņa ir skaista, jūs it kā apstipriniet: “ Es tevi mīlu. Un tu esi pati skaistākā sieviete, kādu es jebkad esmu sastapis.”

Kad sieviete zina, ka jūs viņu cienat gan viņas iekšējā, gan ārējā skaistuma dēļ, tad viņai nav jāuztraucās, ka jūsu jūtas varētu mainīties.

Tādi vārdi ir pati intīmākā lieta, kas vien starp diviem, viens otru mīlošiem cilvēkiem vien var būt.
2. Uzrakstiet viņai mīlestības vēstuli.

Ir daudzas lietas, kuras var pateikt bez vārdiem, bet tomēr katra sieviete grib arvien jaunas un jaunas atzīšanās mīlestībā.

Sniedziet viņai vismaz kādu fizisku savas mīlestības apliecinājumu, pie kura viņa varēs vērsties, kad skums pēc jums. Vai arī, kad sāks šaubīties par jūsu jūtu patiesumu. Ticiet man, nav vienkāršāka un “drošāka”veida par šo, kā padarīt sievieti laimīgu…

Nav jābūt izcilam rakstniekam, lai tādu vēstuli uzrakstītu. Vienkārši izsakiet ar vārdiem visu to labāko, ko pret viņu jūtat. Nerakstiet vēstuli datorrakstā. Labāk būs, ja rakstīsiet to ar roku. Jūsu rokraksts ļaus viņai sajust, ka šie vārdi ir uzrakstīti tikai un vienīgi viņai un, ka to patiešām esat rakstījis jūs.

3. Aizbrauciet vismaz vienā ceļojumā kopā.

Viens no vislabākajiem veidiem, kā kļūt vēl tuvāk savai mīļotajai, viņu labāk iepazīt un izprast, ir doties kopā ilgākā braucienā. Ne tikai pa brīvdienām, bet gan vismaz uz divām nedēļām.

Intimitāte – tas ir, kad cilvēki viens otram ir tuvi. Un nav labāka veida, kā sievieti iepazīt, kā ieraudzīt, kā viņa uzvedas “nepareizā vai neparastā” situācijā.

Cilvēki ierastos apstākļos uzvedas labi – tā arī ir viņu “fasāde”. Ir viegli būt labam cilvēkam, kad tev ir komfortabli un viegli.

Bet pietiek ievietot cilvēku apstākļos, kas viņam ir nepierasti, un jūs iepazīsiet viņu tādu, kāds tas patiesībā ir. Un, ko tālāk darīt ar šo informāciju – tas paliek jūsu pašu ziņā.

4. Rūpējieties par viņu, kad viņa ir slima, un ļaujiet viņai rūpēties par jums, kad jūs esat slimi.
Ja jūs un jūsu partnere gribat kļūt viens otram vēl tuvāki, tad jums ir jāiemācās pieņemt vienam otru ne tikai veselībā, bet arī slimībā. Neviena dāma negrib, lai viņas puisis pie pirmām klepus pazīmēm pazustu bez pēdām.

Kad jūsu sieviete ir slima, viņa burtiskā nozīmē ir ievainojama. Padomājiet par to, kā jūs pats jūtieties un kādas domas jums ir prātā tad, kad pats slimojiet. Varu saderēt, ka tur nav nekā tik ļoti patīkama.

Lūk, kāpēc jums jāparāda savs atbalsts, jāparāda, ka vājuma brīžos esat gatavs viņu aizstāvēt. Tādējādi jūs parādiet, cik tālu viņas dēļ esat gatavs iet.
5. Guliet ar viņu (bez seksa).

Ir viegli dalīt gultu ar sievieti, ar kuru visu laiku mīlējaties. Grūtāk ir likt sev atteikties no ierastā komforta tādēļ, lai vienkārši pabūtu ar tuvu cilvēku.

Viņai, starp citu, arī. Jūs droši vien esat saskāries ar šo: plānojāt, ka paliksiet pie viņas pa nakti, bet viņa saka, ka vēl nav gatava.

Ja jūs ne tikai nodarbojieties ar seksu, bet arī guliet ar viņu “vienkārši tāpat”, tas nozīmē, ka jūsu attiecības ir pārvarējušas vēl vienu šķērsli.

Ja viss izdosies, tad šāds baudas veids ilgs visu jūsu dzīvi.

6. Biežāk un ilgāk skatieties viens otram acīs.

Pasaulē nav daudz lietu, kas spēj patiešām otru cilvēku mulsināt. Ilgstošs un tiešs acu kontakts ir viena no šādām lietām.

Ja jūs ilgi un ar patiku skatāties viens otram acīs, tas nozīmē, ka zemapziņas dziļākajā līmenī jums abiem vienam pret otru nav noslēpumu. Bet, ja arī nav, tad smadzenes vienalga nesaprot. Bioloģija ir mūs iekārtojusi tā, ka ilgstošs un tiešs acu kontakts liecina par dziļām jūtām un uzticību starp cilvēkiem.

Ja jūsu attiecībās ir kāut kādi šķēršļi, kurus jums gribētos pārvarēt, tad pamēģiniet šo metodi. Tā strādā!
7. Iepazīstieties ar viņas ģimeni.

Cilvēks neizaug vientulībā. Cilvēks atrodas pastāvīgā savu ģimenes locekļu ietekmē. Gribat uzzināt, kāda jūsu potenciālā sieva būs padzīvojušos gados? Paskatieties uz viņas māti.

Radniecīgas attiecības – tās ir arī pirmās attiecības, kuras cilvēkiem izveidojas, vai viņi to grib,vai ne. Tas, kādas tās ir izveidojušās, var norādīt uz tiem mehānismiem, kādas tās būs arī turpmāk.

Tā kā iepazīšanāš ar savas meitenes ģimeni ir labākais veids, kā viņu iepazīt.

8. Nedariet. Neko.

Visintīmākais, ko divi cilvēki viens otra labā var darīt ir – “nekas”. Ļaujiet man izskaidrot.

Jūs droši vien ērtāk jūtaties blakus tiem cilvēkiem, ar kuriem kopā var vienkārši paklusēt? Vai arī vienkārši klusējot skatīties televizoru? Mēs pa īstam tuvi esam ar tiem, ar kuriem nav obligāti piepildīt kaut kādu “tukšumu” saskarsmē.

Vislabākā tuvības forma – tas ir tad, kad var vienkārši gulēt blakus un klausīties viens otra elpā.

Ja esat blakus sievietei, ar kuru jums ir ērti vienkārši gulēt un neko nedarīt, tas nozīmē, ka jums būs ērti vienam ar otru arī visās citās lietās.

avots: lifter.com.ua
Komentē
2 komentāru
  1. Pēteris 2 gadi ago

    Tik vien?
    Ar to protams nepietiek, tas manā skatījumā. Šeit uzskaitītais ir ikdienas lietas, pašas par sevi saprotamas un darāmas.

    • Paula 2 gadi ago

      Piekrītu – gaužām vienkāršas ikdienas lietas, bet ticiet man, ir cilvēki, kam tas galīgi nav pašsaprotami. Diemžēl, diemžēl…

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X