Dakteri Klauni aicina jaunus biedrus savā komandā Rīgā un reģionos!

Dr Klauns_053P6756

“Programma „Dr. Klauns” ir balstīta uz sadarbības un attīstības principiem, kad katrs Dakteris Klauns palīdz bērniem, kuri atrodas slimnīcā, savukārt, pašam ir iespēja augt profesionāli, iegūt un pilnveidot jaunas iemaņas un prasmes medicīnas klaunu terapijā. Mūsu Dakteri Klauni savu darbu lieliski savieno arī ar savu pamatdarbu, studijām, kā arī ģimenes dzīvi, un daži ir vecāki pat trīs un četriem bērniem. Piesakieties droši, jo atlases procesā ar profesionāļu atbalstu palīdzēsim izvērtēt atbilstību šim darbam. Savukārt jebkurš Dakteris Klauns jums apstiprinās, cik šis darbs ir vērtīgs, aizraujošs, lai arī slimnīcas vide un ikdienas notikumi ne vienmēr ir priecīgi”, – iedrošina Dr.Klauns vadītāja Marianna Milovska.

_JUL3905

Lai Dakteri Klauni atrastos Latvijas slimnīcās līdzās aizvien vairākiem bērniem, atbalstītu vecākus un palīdzētu medicīnas personālam vienmēr, kad tas ir nepieciešams, līdz 29.janvārim biedrība “Dr.Klauns” gaidīs pieteikumus no radošiem un atbildīgiem cilvēkiem, kuri vēlas kļūt par profesionāliem Dakteriem Klauniem, pirms tam izejot piecu mēnešu ilgas mācību un prakses programmu.

441H7551

Informāciju par atlases nosacījumiem un pieteikuma anketu var atrast mājas lapā – www.drklauns.lv, kā arī skatīties aktuālāko informāciju www.facebook.com/drklauns. Svarīgākās īpašības, kas nepieciešamas Dakterim Klaunam, ir artistiskums un radošās spējas, komunikabilitāte, gatavība mācīties un pilnveidoties, spēja atrast kopīgu valodu ar bērniem, izpratne par darba specifiku slimnīcā un psiholoģiskā gatavība iespējamām grūtībām. Dakteri Klauni cer savās rindās redzēt jaunus biedrus, kas būtu gatavi iesaistīties programmā ilgtermiņā un  regulāri.

1277144_220724534758312_1030182983_o

Atlases procesa programmas „Dr. Klauns” mērķis ir izveidot dalībnieku grupu, kur katrs, sekmīgi pabeidzot mācības un praksi, pēc apmēram pusgada būs sagatavots patstāvīgam Daktera Klauna darbam slimnīcu bērnu nodaļās.

Dr Klauns_053P6690

“Dr. Klauns” ir klaunu terapijas programma, kuras analogi eksistē vairāk nekā 30 pasaules valstīs, pirmo reizi sākta praktizēt 1986.gadā ASV. Programmas pamatuzdevumi ir šoka situāciju mazināšana bērna hospitalizācijas laikā, uzmanības novēršana un sāpju sindroma mazināšana medicīnas procedūru laikā, psiholoģiskās atslodzes nodrošināšana pirms un pēc operācijām, bērna psiholoģiskā harmonizācija slimnīcā, izmantojot spēles un tiešo saskarsmi, kā arī atbalsta sniegšana bērnu tuviniekiem un slimnīcu personālam.

 R14_8386

 “Dr. Klauns” ir sabiedriska labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2012.gada, un kuras pārstāvji – 25 profesionāli medicīnas klauni – dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība “Dr.Klauns” īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās unversitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union“ un Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” atbalstu.

R14_8541

Komentē
1 komentārs
  1. Raimonds B. 1 gads ago

    Sveiciens Raimondam J. un visu cieņu par darbošanos bērnu labā!!!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account