o-TEEN-SON-PARENTS-facebook

Tēvs gāja garām sava dēla istabai un pamanīja uz galda vēstuli. Izlasot to, tēvs nespēja savaldīt asaras.

Kad tēvs ienāca istabā, tad pamanīja, ka tā ir uzkopta, pat gulta bija saklāta. Izskatījās pēc tā, it kā dēls būtu savācis visas savas mantas un aizgājis. Tēva aizdomas kļuva lielākas tad, kad pamanīja uz galda vēstuli uz tukšā galda, kas bija adresēta viņam.

Vīrietis ar drebošām rokām atvēra konvertu, izņēma vēstuli ar sekojošu saturu:

”Dārgais tēvs,

Rakstu tev ar lielu nožēlu un sāpi sirdī. Es biju spiests aizbēgt no mājām ar savu draudzeni, jo zināju, ka jūs man ar mammu sarīkotu pamatīgu skandālu. Patreiz – viņa ir mana vislielāk’kaislība, viņa ir ļoti mīļa. Es zināju, ka jūs būsiet pret mūsu attiecībām dēļ viņas pīrsingiem un tetovējumiem, dēļ viņas baikeru ģērbšanās stila un dēļ tā, ka viņa ir daudz vecāka par mani. Bet lieta nav tikai kaislē. Tēti, viņa ir stāvoklī.
Steisija uzskata, ka mēs būsim laimīgi kopā, viņai ir treileris mežā, ka arī malkas grēda ar kuru mēs varēsim iztikt visu ziemu. Mēs abi sapņojam par bērnu pulciņu. Steisija man atvēra acis uz to, ka marihuāna nemaz nav tik kaitīga. Mēs to plānojam audzēt savām vajadzībām un tirgot citiem koūnas biedriem, lai mums būtu nauda kokaīnam un ekstazī. Un pa to laiku mēs lūgsim Dievu, lai tiktu atrastas zāles pret AIDS, lai varētu izārstēt Steisiju. Jo viņa ir to pelnījusi.

Tēti, nesatraucies, man jau ir 15, es spēšu par sevi parūpēties. Mēs kādreiz atbrauksim pie jums ciemos, lai iepazīstinātu jūs ar mazbērniem.
Ar mīlestību, tavs dēls Džošua!

P.S. Tēt, es visu izdomāju. Esmu pie mājās pie Džeisona. Es vienkārši gribēju tev atgādināt, ka ir arī ļaunākas lietas par sliktām atzīmēm skolas liecībā (tā atrodas uz virtuves galda). Piezvani man, kad es varu atgriezties!”

avots: soulpost.ru
Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X