Dienas horoskops: 2017. gada 3. janvāris

Ir laiks ķerties klāt un sākt īstenot šī gada plānus, lai kādi tie arī būtu – profesionālajā sfērā, privātajā dzīvē, veselības uzlabošanā, saskarsmē ar bērniem vai garīgajā attīstībā. Sākam, sākam, sākam un atceramies, ka attaisnojumus cilvēks vienmēr sev atradīs, lai kaut ko nedarītu vai no kaut kā baidītos.
Mums šodien jāmeklē iespējas, kā realizēt vēlamo, nevis jābūt kritiskiem pret sevi, saskaroties ar pirmajām grūtībām.
Biznesa lietām labs laiks, īpaši, ja domājam īstenot tās ātri.
Tiem, kam jākārto jautājumi ar valsts iestādēm – labs laiks, bet atceramies, ka tās darbojas tikai normatīvo aktu ietvaros.

Dienas enerģija ir labvēlīga darbībām, kas ir saistītas ar bīstamām, riskantām un neskaidrām aktivitātēm; tehnoloģiska vai mehāniska rakstura aktivitātēm; bēru ceremonijām; procesu nobeigšanai; nāves jautājumu pētīšanai; lauksaimniecības darbiem un stādīšanai; visām darbībām, kas saistītas ar ūdeni, mierīgām un klusām darbībām – jogai, meditācijai, mistiskām lietām, dažādu procesu pētīšanai, zvērestu, iesvētību veikšanai, saderināšanās procedūrām, lai ievāktos jaunā mājā, grieztos pēc ilgstošas un stabilas palīdzības, veiktu dažādus lauksaimniecības darbus, jo enerģija atbild par zemes uzbūvi un auglību uz zemes (raža, ko novāc un uzglabā). Ideāls laiks slimību ārstēšanai, mierīgām seksuālām aktivitātēm, mākslinieciskiem pasākumiem un radošām aktivitātēm.

Nav ieteicami konflikti; komunikācija ar konkurentiem un pretiniekiem; tiesvedības darbi; apspriest kādu aizmuguriski vai plānot darbības ar “āķi”; aktīvas darbības vai ātru lēmumu pieņemšana, ceļojumu uzsākšana, tiesvedības; ātras, vieglas darbības – spekulācijas un azartspēles; naudas aizdošana uz īsu laiku; liela fiziska piepūle un pārpūle.

Enerģiju pārvalda Poorva Bhadrapada (sākot no 13:47)
Dienas rezultatīvākais laiks: 12:10 līdz 13:00
Planētu stāvokļa ziņas:
1) Venēra atrodas Kumhā (Ūdensvīra zīmē) un savienjumā ar Karmisko planētu – Ketu (līdz 27. janvārim), tādēļ Tulām (Svariem), Vrishabhām (Vēršiem), Meshām (Auniem) un Vrishikām (Skorpioniem) tuvākais laiks būs īpaši sarežģīts. Svari un Vērši paši jutīsies kā “apmaldījušies” un neapmierināti ar sevi, bet Auni un Skorpioni būs īpaši neapmierināti partnerattiecībās un šis jautājums kļūs aktuālāks kā parasti.
Šī astroloģiskā kombinācija atbild arī par “mistiskajām” un intuitīvajām spējām, tādēļ daudziem šajā laika posmā notiks īpaši notikumi (jā, arī liels “atklāsmju laiks”).
2) Mangala (Mars) Kumhā (Ūdensvīrā), atrodas viena grāda robežās ar Karmisko planētu – Ketu, tādēļ ĻOTI uzmanīgi, lūdzu, ar auto transportu un visa veida ierīcēm ar motoriem līdz pat 2017. gada 21. janvārim. Turklāt, šajā laikā pasaulē ir pastiprināts risks zemestrīcēm vai citām lielām tehnogēnām katastrofām.

Autors: Jānis Rieznieks

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account