18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Horoskops: horoskopa zīmes, kuras ir viltīgas

 

Šīm horoskopa zīmēm nesagādā nekādas grūtības izkalt ļoti viltīgu un stratēģisku plānu. Viņiem vienmēr ir plāns b. Ļoti labi māk analizēt situāciju un izdomāt pašu viltīgāko plānu.

Dvīņi

Dvīņi pat melus var sagrozīt tā, ka pēkšņi meli izrādās līdzīgi patiesībai. Turklāt šīs zīmes pārstāvji ir lieliski manipulatori. Tas, vai Dvīnis izdarīs objektīvas darbības, ir atkarīgs no viņa garīgās attīstības līmeņa. Pēc būtības viņi ir apveltīti ar viltību un atjautību, ko citi bieži dēvē par divkosību.

Skorpions

Daudziem cilvēkiem šī zodiaka zīme ir saistīta ar meliem un nodevību. Skorpionu bieži sauc par nežēlīgu, skaudīgu un agresīvu. Protams, tā nav. Viss ir atkarīgs no cilvēka rakstura. Un Skorpioniem ir arī interesanta iezīme. Viņus var vai nu mīlēt, vai ienīst – nav trešā vidus ceļa.

Mežāzis

Ja jūs neņemat vērā viņa intereses, viņš apvainosies un ir spējīgs uz kādu viltību. Turklāt Mežāži ir principiāli cilvēki un “paši par sevi”. Kolēģis Mežāzis labprāt pateiks jūsu priekšniekam, ka jūs esat slinks darbā un slikti veicat savus pienākumus. Ikviens zina, ka Mežāži ir neatlaidīgi un ambiciozi cilvēki. Viņi ir apņēmības pilni, lai sasniegtu savus mērķus. Bet dažreiz šīs īpašības tiek sajauktas ar liekulību un viltību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!