3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: mierīgākās zodiaka zīmes

 

Mēs šajā rakstā piedāvājam iepazīties ar zodiaka zīmju pārstāvjiem, kuri pat sarežģītā situācijā spēj būt mierīgi un nosvērti.

Vērsis
Vērsis netērē savu enerģiju sīkumiem un lēmumus mēdz pieņemt mierīgi un pārdomāti. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nepatīk iesaistīties nepatikšanās un viņi cenšas izvairīties no konfliktiem un strīdiem.

Vēzis
Vēži ir ārēji mierīgi un ar savu uzmanību un pārliecību iedvesmo citus. Tomēr aiz mierīguma maskas nereti slēpjas emocionāla un empātiska personība. Vēži nemēdz izrādīt savas emocijas, viņi drīzāk ieslēgsies sevī, nevis atklās savas vājības.

Lauva
Tiekšanās pēc līderības un pārākuma nozīmē līdzsvarotu un pārdomātu rīcību, ko Lauvas izmanto savā karjerā un biznesā. Lauva nekad nesāks strīdu par sīkumiem, baidoties, ka tas var radīt nepatikšanas un statusa zudumu. Viņiem patīk mierīga un mērena dzīve, taču viņi nespēj paciest, ja kāds pārkāpj viņu idilli.

Jaunava

Jaunava ir savaldīgākā zīme visā zodiaka lokā. Šajā zīmē dzimušie neuztraucas par sīkumiem, viegli tiek galā ar aizvainojumiem, visbiežāk viņi ir savaldīgi un mierīgi. Konflikta situācijas un strīdi Jaunavām nepatīk, tāpēc tās cenšas apiet problemātiskās tēmas un nekavējoties tās atrisināt. Tomēr stresa situācijās Jaunavas var “norauties”, ja dvēselē sakrājies daudz negatīvisma un dusmu.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Tas kas skiet areji mierigs patiesibaa savu nemieru iesledz dveselee..no kuras tam nelauj izbregt un kurs lenam to saed..laujiet emociham plyst.ka gaisam apkart ko ieelpojiet un izelpojiet..neaospuediet savas emocijas..savu garu un brivibu..dveseles brivibu….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!