8.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Horoskops: zodiaka zīmes, kuras ir vispļāpīgākās

Dieviete.lv
 

Kuriem zodiaka zīmju pārstāvjiem ir ļoti grūti glabāt citu cilvēku noslēpumus.

Auns

Auns var pateikt pārāk daudz un nodot uzticamus noslēpumus. Aunu impulsivitāte bieži noved pie bēdīgām sekām. Viņi vienmēr ir pārliecināti, ka viņiem ir taisnība, tāpēc būs grūti kaut ko labot.

Dvīņi

Dvīņi savās vēlmēs ir nepastāvīgi. Viņiem nevajadzētu uzticēt noslēpumus, jo ir iespēja, ka vienā brīdī jūsu attiecības var mainīties. Jūs pārstāsiet kontaktēties, tomēr Dvīņiem būs jūsu noslēpums, kuru viņš nebaidīsies likt lietā.

Jaunava

Jaunavas atriebības nolūkā var nodot citu cilvēku noslēpumus. Jaunavas ir uzticami draugi, taču retos gadījumos uz viņiem var paļauties.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ja.mana draudzene ir auns..baigi forsaa draudzene.man ar vinu labi sapas jo varam stundam plapat pa telefonu..bet pats interesantakais ka vina ir 20 gadus vecaaka par manim..latgalu dvesele loti labsirdiga.taisniga nemil netaisnibu un melys..man ari patik paplapat par dzivi bet tikai kad man labs garstavoklis..pedeja laika tas ir slikts mani momac valdibas covidvakcinesanas uzspuesana ar santazu un cilveku apmanisanu.. neredzu sim visam galu un nakotni..man tas rada stresu..un ieslegsanos sevii..bet cik labi ka man ir tik laba un plapiga draudzene kas man dod speku dzivei.ko gan es bez sis plapas iesaktu….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!