Kad tu sāc ar kādu tikties, nav nekā nepatīkamāka, kā saņemt nesaprotamus un divdomīgus signālus, kuri raisa šaubas un neizpratni. Izrādās, kaut kādu ietekmi uz šādu uzvedību ir atstājušas zvaigznes. Kuras zodiaka zīmes attiecībās ir neizlēmīgākās?

Dvīņi

Dvīņi vienkārši nevar izlemt, ko viņi vēlas. Viena viņu puse var būt ļoti patīkama un pievilcīga, bet cita – spējīga atgrūst. Jā, nav patīkami to dzirdēt, bet tā ir patiesība. Dvīņos pastāvīgi notiek iekšējā cīņa starp šīm divām pusēm. Tā arī rada to neizlēmīgumu, un tādēļ viņi izjūt vēl lielāku diskomfortu.

Vēzis

Neraugoties uz to, ka šīs zīmes pārstāvji ir maigi un romantiski, viņiem ir problēmas ar komunikāciju. Tas nozīmē, ka viņš konkrēti zina, ko vēlas, bet partnerim “sūta” divdomīgus un miglainus signālus. Rezultātā Vēzis zaudē daudz iespēju mīlestībā, jo viņš nespēj izrādīt savas emocijas un jūtas tā, kā vajag, liekot cilvēkiem atkāpties un aiziet. Tad Vēzis paliek viens pats ar savu neizlēmību.

Svari

Šīs zīmes pārstāvji pastāvīgi “šūpojas” no vienas puses uz otru, baudoties izlemt kaut ko nepareizi. Viņi arī uzvedas diezgan neviennozīmīgi un mīklaini. Svaru domas un viedoklis var ātri mainīties, tāpēc Svari vienkārši nezina, kurā brīdī būtu jāapstājas un lēmums jāpieņem. Tas viss viņiem traucē arī attiecībās.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?