paris
 
Ko darīt, lai būtu vislabākā saderība? Patiesībā mēs visi esam vairāk vai mazāk saderīgi. Atliek tikai pacietīgi strādāt pie tā. Jā, ģimene un mīlestība: tas arī ir darbs. Ko darīt, ja satiecieties ar attiecīgā zodiaka pārstāvi? Universālā recepte – viss sasniedzams ar laipnību, smaidu un vēlību. Bet katram?
 
AUNS
Ja satiecieties ar šīs zīmes vīrieti, esi maksimāli diplomātiska, nekad nesaki stingru “nē” (ja neskaita ārkārtas gadījumus). Jāiemācās diskutēt stratēģiski un neiekaist sīkumos, panākt vīrieša iniciatīvu.
 
VĒRSIS
Galvenais – nesteigties. Lai viss notiek pašplūsmā. Ļauj saprast, ka nākotnē garšīgi gatavosi maltītes. 
 
DVĪŅI
Sākumā būs grūti, jo šai zīmei ir izteikta garastāvokļa mainība. Esi labākais atbalsts dvīnim, reizēm pielietojot mazas viltībiņas, piemēram, izliekoties ka uzklausi padomu, bet pēc tam vienalga izdari pa savam. Pats galvenais – saprast garastāvokļa maiņu ciklu, pārējo var atstrādāt.
 
VĒZIS
Sākumā ir pagrūti, emocijas reizēm netiek valdītas, bet šeit jāievēro zelta likums – pa laikam viņš ir jāatstāj vienatnē ar domām. Pēc tam atkal viss kādu laiku būs mierīgi un lieliski.
 
LAUVA
Izdariet tā, lai viņš būtu uzmanības centrā. Ļaujiet viņam laiku pa laikam justies septītajās debesīs. Runājot par naudas lietām – viņš ir tērētājs, tāpēc ģimenes maku labāk turi savās rokās.
 
JAUNAVA
Reizēm ļauj saviem nerviem vaļu, un rodas skaļi strīdi. Piekrīti visam, ko viņš saka, un tad redzēsi, cik viss mierīgi turpināsies. 
 
SVARI
Visneizlēmīgākā zīme. Viss būs ideāli, ja lemšanu pat bez piekrišanas uzņemsies pati.
 
SKORPIONS
Ļauj viņam sevi izpētīt, bet esi droša, ka spēsi aizsargāt savas vājās vietas, jo tas ir skorpiona jājamzirdziņš. Runā par sevi tikai labu, sliktās īpašības viņš pats atradīs. Viņam nepatiks, ja pārāk daudz stāstīsi par sevi. 
 
STRĒLNIEKS
Garīga persona, lido mākoņos. Kopdzīvē pašai nāksies uzņemties visas praktiskās lietas, viņš pārvaldīs garīgās lietas, dos vienmēr labu garastāvokli. 
 
MEŽĀZIS
Paši praktiski un piezemēti, tādēļ daudzreiz vispār iztiek bez otras pusītes. Bet no viņa var daudz mācīties sava mērķa sasniegšanai. 
 
ŪDENSVĪRS
Mīl par daudz eksperimentēt, vienlaikus ir izklaidīgi. Necieš kritiku par izklaidību. Iemācies laiku pa laikam “norīt krupi” pēc viņa eksperimentiem. Labāk pie tā vienkārši pierast. Pozitīvi ir tas, ka viņš arī tev liks paskatīties uz pasauli no citas puses. 
 
ZIVIS
Zivis labi redz cauri cilvēkam, tādēļ labāk būt ar viņiem patiesai. Lielisks palīgs, ja jūt kritiskas situācijas esamību. Tad būs gan pareizie mierinājuma vārdi, gan arī praktiska palīdzība. 
 
Avots: orakul.com
 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?