zodiaks

Katrai zodiaka zīmei ir savs noslēpums, vai tu zini savējo? Vai tas ir par pārlieku lielu jūtīgumu vai akmens sirdi? Varbūt tas ir par pārlieku lielu uzticēšanos cilvēkiem, vai tieši pretēji – milzīgu neuzticēšanos?

AUNS

Nepanes strīdus un cilvēku zaudēšanu. Tēlo, ka atlaist cilvēku nesagādā nekādas problēmas, bet patiesībā ļoti pārdzīvo un nespēj samierināties ar cilvēka zaudējumu, kurš viņam ko nozīmējis, vēlas viņu atpakaļ.

VĒRSIS

Baidās, ka patiesībā neviens nevēlas viņa kompāniju, un ir viegli aizmirstams, atmiņā nepaliekošs. Lielākā daļa Vēršu nepārtraukti domā, vai viņi vispār kādam kaut ko nozīmē.

DVĪŅI

Baidās no atstumtības, mēģina iederēties visās kompānijās un iedraudzēties ar visiem, zaudējot savu identitāti, jo būšana vienam viņus ārkārtīgi biedē.

VĒZIS

Mēģina nepārtraukti būt laimīgs, nereti tēlo, jo uzskata, ka, ja ļaus kādam redzēt sevi skumju, liks šim cilvēkam vilties viņā. Mēģina panākt, lai neviens par viņu neuztrauktos, lai ko tas maksātu.

LAUVA

Tic, ka ir nemīlams, un, ka viss, kas noiet greizi, ir viņa vainas dēļ. Tēlo neievainojamo, stipro un liek saprast, ka viņu nekas neuztrauc, kaut gan patiesībā iekšēji ir viens no jūtīgākajiem cilvēkiem, ko satiksiet.

JAUNAVA

Netiek galā ar dzīvi. Rada iespaidu, ka visu kontrolē un viss ir kārtībā, bet patiesībā cīnās ar katru dienas stundu. Grūti saglabāt pozitīvu skatu uz dzīvi.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?