sievins
Šī diena būs pilna ar iespējām iepazīties, tomēr jāatceras, ka pirmais iespaids reti kad ir patiess. Paiet laiks un cilvēks atklājas vairāk. Ļaujiet notikumiem ritēt to gaitu, nesteidzinot notiekošo, un nedaudz nogaidiet.
 
Auns.  Uzzināsiet kaut ko jaunu par iecerēto cilvēku. Iespējams, šī informācija liks mainīt viedokli par viņu, tomēr izvairieties no pārsteidzīgiem secinājumiem, nedaudz nogaidiet.
 
Vērsis. Visas pārmaiņas, ko tagad veiksiet dzīvē, dos ļoti labus rezultātus. Ir īstais laiks, lai piešķirtu attiecībām ar jūsu iecerēto jums vēlamo formu. 
 
Dvīņi.  Šodien, ja tā var teikt, ir labāk atpūsties no privātās dzīves. Vismazāk vajadzētu kontrolēt attiecību sīkās detaļas, ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. Tad dzīvē viss notiks vislabākajā iespējamā veidā.
 
Vēzis.  Ja kāds jūs aicinās uz randiņu, bet jums nav pārliecības par rezultātu, vienalga pacentieties pieņemt šo piedāvājumu. Ļoti iespējams, šajā tikšanās reizē izmainīsies viedoklis par šo cilvēku, un turpmāk viss notiks labāk kā gaidīts.
 
Lauva.  Jutīsieties lieliski, nebaidīsieties izmēģināt jaunu pieeju jau zināmām lietām. Jūsu flirta prasmes padarīs jūs neatkārtojamus.
 
Jaunava.   Būs grūti rīkoties spontāni jautājumos, kas attiecas uz jūs interesējošiem cilvēkiem. Priekšroku dosiet stingram un konkrētam plānam, tomēr atcerieties, ka mīlestība ir emocionāla un reti pakļaujas plāniem, ļaujiet sev improvizēt.
 
Svari.  Kāds no jūsu draugiem var prasīt padomu saistībā ar personīgo dzīvi. Palīdziet viņam. Jūs taču ne reizi vien griezāties pēc palīdzības, un došanai ar ņemšanu jābūt līdzsvarā.
 
Skorpions.  Šī diena ir ļoti laba, lai to pavadītu kopā ar mīļoto. Gan jums, gan viņam būs daudz brīvā laika. Galvenais, lai attiecībās neparādītos banalitāte un pliekanums. 
 
Strēlnieks.  Sajutīsiet, ka esat beidzot gatava romantiskām attiecībām. Sīki sakari un garāmejošas attiecības jums jau būs apnikušas, un jums gribēsies līdzās redzēt cilvēku, kurš jums nākotnē būs stabila otra puse.
 
Mežāzis.  Smadzenes patiesībā ir katra cilvēka galvenā erogēnā zona. Šī būs lieliska diena, lai jūs sevi pieslīpētu inteliģences līmenī un ar savu jauno ampluā apburtu sev interesējošo cilvēku. Panāksiet savu – viņš patiesi būs jūsos ieinteresēts.
 
Ūdensvīrs. Lielāko šodienas daļu pavadīsiet vienatnē, tomēr šī situācija jūs neskumdinās. Jūs ar prieku izbaudīsiet iespēju atpūsties no sabiedrības un, esot ar sevi, atjaunot enerģiju.
 
Zivis.  Centieties piekopt veselīgu skepsi saskarsmē ar cilvēkiem, tas nāks tikai par labu. Neklausieties viņu solījumos, bet vērtējiet pēc darbiem.
 
 
   
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?