Women with kala by Dragan Martic on 500px.com

Vai tu kādreiz dzīvē esi sastapusi patiesi spēcīgas sievietes, kuras panākumu un taisnības dēļ ir gatavas iet uz „pilnu banku”? Tad viņas noteikti ir šo zodiaka zīmju pārstāves:

Auns

Ārēji viņas var šķist smalkas un vājas, bet pirmais iespaids var būt maldīgs. Sievietes-Auni augstu vērtē neatkarību, un ir gatavas cīnīties par saviem mērķiem līdz galam.

Kamēr tu neesi pasludinājusi karu, Aunu sieviete uzvedīsies mierīgi, nepievēršos uzmanību visādiem sīkumiem. Ja tu pārkāpsi pāri Auna atļautajai robežai, viņa uzreiz pāries uzbrukuma pozīcijā. Pie tam, visbiežāk viņa no cīņas iznāk uzvarētājas lomā.

Vērsis

Šīs sievietes vienmēr ir atvērtas un laipnas pret apkārtējiem. Varētu pat šķist, ka viņās nav nekā agresīva…

Bet, vērtēt raksturu tikai pēc ārējā izskata, ir ļoti muļķīgi. Ja tu pārkāpsi Vērša privātās telpas robežas, tad ieraudzīsi pavisam citu cilvēku – tādu, kas ir gatavs ienaidnieku noslaucīt no zemes virsas jebkurā brīdī. Tāpēc komunikācijā ar sievieti-Vērsi, ir jābūt uzmanīgam.Ja viņa vēlas kaut ko sasniegt, labāk nestāvi viņai ceļā.

Mežāzis

Visbiežāk Mežāži iekļaujas pieņemtajās pareizas uzvedības normās – reti no viņiem var dzirdēt kādu rupju vārdu vai emocionālā sabrukuma brīdī.

Ārējā vienaldzība viņu dzīvē ieņem svarīgu lomu. Tādējādi Mežāzis norobežo sevi no cilvēkiem, kuri tikai grib pazemināt viņu pašvērtējumu. Ja klasiskais paņēmiens nedarbojas, Mežāzis sāk rīkoties aktīvāk un uzstājīgāk. Tādā brīdī labāk uzturēties drošā attālumā.

 

Avots: Cluber.com.ua

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X