ideālas sievietes horoskops
Varbūt kāds te atradīs atbildes uz saviem jautājumiem. Varbūt pasmaidīs, vai atklās kaut ko jaunu par sievieti, kas ir līdzās.  

 

Aunskarsts temperaments un izlēmība! Tajā pat laikā atklāta un patiesa, ar labi attīstītu humora un atbildības izjūtu. Ļoti greizsirdīga, tāpēc pieprasa simtprocentīgu uzticību. Ja jums ir tumši mati, dziļš skatiens, pilnīgas, jutekliskas lūpas, vidējs augums, sievišķīgas formas, tad jūs jau esat viņa favorīte.

Vērsis – sieviete, kura ir spējīga radīt patīkamu atmosfēru, un viņai piemīt lieliskas kulinārās īpašības. Piemīt mierīgs, nosvērts raksturs. Uz viņu droši var paļauties. Atbildīga un intelektuāla. Ārēji skaista sieviete ar laicīgiem dzīves uzskatiem.

Dvīņi  sieviete ar īpašu dvēseles uzbūvi. Ideāla sieviete, dāsna, draudzīga, erudīta, bez kaitīgiem ieradumiem. Prot visā saskatīt skaisto. Šī dāma nepieļaus histērijas ar kliegšanu un trauku sišanu. Viņa ir talantīga un labi audzināta. Visdrīzāk slaida, trausla brunete ar mērķtiecīgu gaitu.

Vēzis  – sieviete, kura ir spējīga būt pārliecināta altruiste, kurai pietiks ar mazumiņu, bet sevi atdos pilnībā. Visbiežāk tā ir vidēja auguma blondīne, ar gaišām acīm. Šīs zīmes pārstāves ir ideālas mātes, mīļākās, lieliskas mājsaimnieces, kuras velta sevi ģimenei un pieder tikai viņam. Meitene, kura atgādina viņa māti.

Lauva – jautra piedzīvojumu meklētāja, dievina ceļot, bērnus un uzmanības apliecinājumu. Ievērojama sieviete ar spilgtu, unikālu un demonstratīvu raksturu. Viņa izstaro iekšējo spēku, pārliecību un atšķirību. Ļoti rūpējas par savu augumu, garīgi bagāta un dāsna.

Jaunava – ļoti izvēlīga attiecībā pret pretējo dzimumu. Piemīt maigs, pakļāvīgs raksturs, daudzpusīgi izglītota būtne. Seko līdzi kārtībai attiecībās un mājoklī, akurāta, pedantiska. Viņa desmit reizes padomās un vienu reizi atbildēs. Visdrīzāk tā būs brunete ar lielisku augumu.

Svari – sieviete, kura ir spējīga apmierināt kā garīgās, tā arī fiziskās vajadzības. Labs ģimenes cilvēks, bet viņai ir ļoti svarīgs tas fakts, lai visa ģimene atzītu viņas autoritāti, vērtētu katru pateikto vārdu kā likumu.

Skorpions –  ”kareivīga būtne”. Piemīt lieliska intuīcija intīmajās attiecībās un viņa lieliski zin, kas ir vajadzīgs partnerim. Gudra, stipra, par sevi pārliecināta, bet pie tam sievišķīga.

Strēlnieks – Cēlsirdīga un labsirdīga sieviete. Bez tam, viņai ir jābūt kaislīgai mīļākajai, gādīgai mātei un ekonomiskai saimniecei. Viņas fiziskajiem dotumiem ir jābūt maksimāli pietuvinātiem 90x60x90 standartiem (pēc viņas domām). Vīrieši dod priekšroku sievietēm ar kurām viņiem ir līdzīgas intereses, aizraušanās. kaislības un ar kurām ir patīkami ceļot kopā.

Mežāzis – spēj saprast jūtīgas būtnes. Respektabla, stabila, mierīga un uzmanīga, godā ģimenes tradīcijas un par visu viņai ir savs viedoklis. Visu izstrādā līdz pēdējam sīkumam. Romantiska.

Ūdensvīrs – draudzene un mamma vienā personā. Sieva – iedvesmotāja, kura ik pa laikam izvilks no slinkuma lēkmes, kas rodas no rutīnas. Īsāk sakot, katra diena kopā ar viņu būs svētki. Pašas attiecībās nepieļauj pārlieku sentimentu, dažreiz mēdz atklāt savu sirdi pa īstam.

Zivs – piemīt smalka intuīcija, cilvēcība un iekšējs miers. Vienmēr spēj kontrolēt savas emocijas, dāsna, taisnīga un patiesa. Partneri izvēlās ilgi, bet, gandrīz vienmēr izvēle izrādās pareiza. Sievišķīga, mīl mākslu un dabu.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X