otet_de_mere2

Tas – ir unikāls līdzeklis, kurš saglabā praktiski visas svaigo ābolu īpašības.

Matu kopšana.
Ābolu etiķa izmantošana matu skalojamā līdzekļa vietā, pēc to mazgāšanas ar šampūnu, baro to saknes, novērš matu lūšanu, padara matus skaistus, spīdīgus un zīdainus.
Pusi ēdamkarotes ābolu etiķa sajauc ar glāzi auksta ūdens un skalo matus katru reizi pēc mazgāšanas.

Sejas un kakla ādas kopšana.
Ļoti efektīva ir ābolu etiķa izmantošana ādas pH līmeņa regulēšanai. Sajauciet to ar ūdeni attiecībā 1:2 un ar vates plāksnīti uzklājiet uz sejas. To var darīt vakarā pēc nomazgāšanās, vai arī no rīta, pirms mitrinošā krēma uzklāšanas. Šķīdums labi balina pigmentu plankumus, tādēļ uzklājiet to tieši uz plankuma un atstājiet uz nakti.

Ja jūsu āda slikti nosauļojas, iesakām katru dienu lietot vannas ar ābolu etiķi – vannai ar siltu ūdeni pietiks ar divām etiķa krūzītēm.

Ja pēc smagas darba dienas jūsu rokas un kājas ir nogurušas un piepampušas, palutiniet tās ar ābolu etiķa masāžu.

Ābolu etiķis novērš iekaisumu pēc epilācijas un bārdas skūšanas. Pirms lietošanas to sajauc ar ūdeni attiecībā 1:1.

Zobu kopšana.
Ābolu etiķis ir lielisks dabas līdzeklis zobu balināšanai un traipu likvidēšanai no zobiem. Pēc katras zobu tīrīšanas reizes skalojiet muti ar ābolu etiķi, un tad ļoti rūpīgi ar ūdeni.

Organisma atveseļošana.
Ābolu etiķa lietošana – ir ļoti efektīvs līdzeklis svara zaudēšanai un pH līmeņa uzturēšanai organismā: vienu ēdamkaroti ābola etiķa sajauc ar ūdeni un lieto katru dienu no rīta tukšā dūšā.

Organisma detoksikācijai pēc saindēšanās, divas ēdamkarotes brīnišķīgā līdzekļa sajauc ar vienu litru dzeramā ūdens un dzer visas dienas garumā.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X