191

Pastaigājoties pa mežu, cilvēki bieži vien priecājas par kokiem. Par to skaisto, kuplo galotni, stumbra formu un zaļotni. Katrs no mums tīksminās par kādu vienu no visiem, par to, kura tuvumā gribas uzkavēties ilgāk. Mēs domās apskaujam varenos ozolus un maigos bērzus, ieelpojam brīnišķīgo liepu aromātu un kā dāvanu pieņemam sārto ābolu, ko, zarus izstiepusi, mums piedāvā ābele.

Bet, vai no zīmējuma izvēlēts koks var pastāstīt par cilvēka raksturu? Bez šaubām!

Koks Nr. 1

Šo koku visbiežāk izvēlas cilvēki, kuri dotajā brīdī nav apmierināti ar savu dzīvi un vēlas izmainīt situāciju uz labu. “Kaut kur ir laime, bet manis tur nav, tas nozīmē, ka man tur ir jābūt!” Ar šādu devīzi šie cilvēki dotajā brīdī dzīvo.

Pamatīpašības tiem cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies šo koku, ir – drosme, ziņkārība un interese uz visu jauno. Viņi vienkārši alkst pēc pārmaiņām. Ar visu sirdi un dvēseli uzsūc jaunas zināšanas un iespaidus. Cilvēki reti šajā fāzē uzkavējas ilgi. Parasti pēc jauna ceļa izvēles viņi izvēles citu koku.

Koks Nr. 2

Pacietīgi, stūrgalvīgi un neticami centīgi. Viņi nekad ceļa galā neatmetīs ar roku. Mērķtiecīgi. Uz nospraustajām virsotnēm virzīsies soli pa solim. No ceļa nenovirzīsies.

Savā jomā viņi ir īsti profesionāļi. Pie tam savā metodiskumā var kļūt līdzīgi asfalta licējam. Izrunājot vārdus “improvizācija” un “spontanitāte” var ieraudzīt viņu skeptisko sejas izteiksmi. Šie cilvēki ir pārliecināti, ka dzīve ir izdevusies, ja tā noris pēc plāna.

Šie stabilitātes sekotāji ir uzticīgi reiz noteiktai lietu kārtībai. Viņiem patīk veidot loģiskas shēmas un tie nepieņem pārsteigumus un jaunievedumus. Viņiem nepatīk jebkādas pārmaiņas, un it īpaši tās, kas izjauc to loģisko uzbūvi.

Koks Nr. 3

Radošas un oriģinālas personības. Viņi nestaigā pa iestaigātām taciņām, nepievērš uzmanību šabloniem. Viņi ir radoši un iedvesmoti, vēlas visu izdarīt pa savam, izgudrojot jaunus dažādās sfērās.

Viņi parasti ir harizmātiski un burvīgi. Oriģināli apģērbā. Viņus ir viegli izsist no līdzsvara, un viņu noskaņojums mainās ātrāk, nekā likmes biržas tirgos. Šie spilgtie oratori ir gatavi dalīties ar savām idejām ar visiem, kas to vēlas. Un ar tiem, kas nevēlas arī…

Koks Nr. 4

Ziemā un vasarā vienā krāsā! Neatkarīgi no gadalaika, šie dinamiskie cilvēki vienmēr sagaida dienu ar “dzeltenu līdera krekliņu”. Šie ir nenogurdināmi ideju un rīcību ģeneratori.

Godkārīgi un pragmatiski. Viņi ir ambiciozi, spēj pārliecināt vadību par savu neaizstājamību. Viņi zin, ko vēlas un kā to sasniegt. Viņiem, kā likums, liekas, ka pasaulē pastāv divi viedokļi – nepareizais un viņu pašu.

Spēcīgas personības, patiesi draugi un bīstami pretinieki. Redzams, ka viņu asinīs jau no bērnības rit sāncensības gars.

Koks Nr. 5

Viņiem ir īpašas spējas uz empātiju. Viņi spēj just līdzi kā neviens cits. Viņiem ir viegli iedomāties sevi cita cilvēka vietā, “iedzīvoties” cilvēka emocijās un dalīt viņu bēdas un priekus. Labi un atsaucīgi, viņi spēj sajust šo pasauli kā neviens cits.

Īstai laimei viņiem nepieciešama ne tikai personīga labklājība. Harmonija šo cilvēku dzīvē iestājas tad, kad laimīga ir apkārtne ap viņiem. Viņi dod priekšroku nekonfliktēt, spēj “nogludināt” nesaskaņas. Viņi pasauli vērtē augstāk par patiesību. 99 % gadījumu tieši viņi nolem piekāpties pirmie.

avots: fenshui.com

Atstāt komentāru

3 Komentāri ieslēgt "Izpildi testu! Izvēlies koku un uzzini par sevi kaut ko interesantu"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | visvairāk balsoja
Aivars
Viesis
Aivars

Nostrādāja 🙂

A
Viesis
A

100%

Aiga
Viesis
Aiga

100% patiesība par mani!

wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected]viete.lv 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?