vela

Visiem zināms, ka labākie stāsti ir tie, kas no mūsu pašu ikdienas. Šeit būs kāds no Dieviete.lv galvenās redaktores stāstiem iz dzīves.

Man, kā jau sievietei, ļoti patīk pirkt apakšveļu. Biksītes, krūšturi, korsetes… Īsāk sakot, visas mūsu smukumlietiņas, ko ikdienā sedz drēbju kārta. Viena  no manām paradīzēm – apakšveļas veikals. Tur tad arī risinājās šis stāsts.

Iegāju kārtējā veļas veikalā, kur beidzot atradu to, ko visu laiku meklēju – to īsto un vienīgo balto krūšturi. Skaists. Ar mežģīnēm. Sievišķīgs. Ērts. Izcils! Priecīga gar biksīšu pakaramajiem devos uz mērīšanas kabīnes pusi, mēģinādama piemeklēt glītu “apakšiņu”, un dzirdēju, ka veikalā ienāk vīrietis, kurš jautā, vai ir pieejamas peldbikses. Jāpiezīmē, ka bija janvāra vidus, bet, kas to lai zina, varbūt sadomājis iet uz baseinu, jo līdz vasarai vēl kāds brīdis jāgaida. Dzirdēju, kā pārdevēja saka : “Tur ir stends.”

Ar acs kaktiņu manu, kā vīrietis pieiet pie stenda, bet vairāk kā uz peldbiksēm skatās uz manu pusi, tomēr savā sajūsmā, ka esmu atradusi, ko meklēju, nepievērsu tam uzmanību.

Esmu jau pie uzlaikošanas kabīnes un dzirdu, kā vīrietis jautā, vai var piemērīt, uz ko pārdevēja atbild : “Tur ir kabīnes.”

Mīļās meitenes, klausiet savu intuīciju. Manējā teica : “Pagaidi, vēl neizģērbies, lēnā garā noliec mantas, novelc jaku, bet tālāk ne.” Un labi, ka klausīju, jo, kamēr velku nost jaku, redzu – paveras aizkariņš no sienas puses, parādās briļļains acu pāris un pēc mirkļa pazūd.

Likās, ka rādās, tomēr kaut kas neļāva turpināt izģērbties. Stāvu un skatos spogulī uz to vietu, kur iepriekš pavīdēja lūriķis. Un – hops – uz sekundi parādās tās acis! Nodomāju, ka jāpārmāca. Pagriezos ar seju pret aizkariņiem un gaidīju. Būs vai nebūs trešo reizi? Lūrēs? Pietiks bezkaunības?

Un, kā trešajā reizē aizkariņu spraugā pie sienas parādījās briļļainā seja, tā es atvēzējos un no visa spēka ar labo āķi iesitu pa brillēm, cieta arī deguns. Dzirdēju krakšķi, bet adrenalīna uzplūdā un stresā nepiefiksēju – brilles vai deguns.

Pašai sāpēja dūre, lūriķis klaigādams un asiņodams aizbēga no veikala. Toties kāds lepnums man bija par sevi – atradu savu lielisko krūšturi, pārmācīju lūriķi un saņēmu pašapliecinājumu, ka esmu stipra sieviete!

 

Vīrieši, labāk pajautājiet atļauju, lai nav jāpērk jauns briļļu pāris un jāārstē deguns. 😉

 

Ja arī tev ir kāds smieklīgs, interesants vai jautrs atgadījums, ar ko vēlies padalīties, sūti to mums uz [email protected] !

 

Dieviete.lv galvenā redaktore Lapsa

Komentē
1 komentārs
  1. nezalite 10 mēneši ago

    lūriķis arī ir cilvēks!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X