Āda ir vislielākais cilvēka orgāns, tās trenēšana ar kontrastdušu labvēlīgi ietekmē visu organismu. Temperatūras svārstības paplašina un sašaurina ādas poras, tādā veidā efektīvi to trenējot.

No sākuma no karstā ūdens asinsvadi un pora paplašinās, tad no aukstā – strauji sašaurinās, šādā veidā veicinot holesterīna draņķu atdalīšanos no asinsvadu sieniņām, padarot ādu un asinsvadus elastīgākus. Jo lielāka temperatūras starpība, jo lielāks efekts. Jūsu organismā notiek brīnumainas izmaiņas. Nostiprinās sirds un asinsvadi, paātrinās asins cirkulācija, uzlabojas vielmaiņa, sārņu izvade, ādas tonuss. Asinis pastiprināti pietek pie atdzesētas ādas un mitrina to no iekšpuses labāk par jebkuru ādas masku. Jūsu āda paliek jaunāka, elastīgāka, viss organisms intensīvi attīrās, normalizējas svars. Notiek efektīva rūdīšanās, un, protams, – mundruma un enerģijas lādiņš pēc katras procedūras.

Ja no rītiem jums ir grūtības uzreiz sākt darboties, tas nozīmē, ka jums ir pazemināts asinsspiediens. Asinsvadu sieniņu sašaurināšanās un paplašināšanās tonizē un stiprina sirds-asinsvadu sistēmu. Kontrastduša uzlabo asins sastāvu un veiksmīgi novērš aritmiju. To var izmantot gan rītos, gan jebkurā diennakts laikā.

Turklāt kontrastdušas regulāra pielietošana efektīvi palīdz cīņā pret celulītu. Kontrastduša ir ļoti noderīga tikai tādā gadījumā, ja to veic regulāri, vismaz 1-2 reizes diennaktī, turklāt ievērojot vairākus noteikumus, kuri palīdzēs izvairīties no dažādiem sarežģījumiem un problēmām ar veselību.

Ir jāatceras, ka kontrastdušai ir arī savas kontrindikācijas. Šo procedūru nedrīkst veikt cilvēkiem, slimiem ar akūtu tromboflebītu, sirds-asinsvadu un onkoloģiskām slimībām, kā arī dažādiem neirožu veidiem. No kontrastdušas ir jāatsakās klepus un iesnu gadījumā un menstruāciju laikā, jo tad var organismam nodarīt kaitējumu. Nedrīkst to darīt arī angīnas, cistīta un jebkura cita iekaisuma gadījumā, kā arī pie nestabila asinsspiediena. Lai nepasliktinātu situāciju, labāk pirms regulāru kontrastu procedūru sākšanas konsultējieties ar savu ārstu.

Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X