Ja tu sapņo par savu nākamo atvaļinājumu, tad ir pienācis laiks beigt sapņot, jo ir jāsāk plānot! Arvien vairāk cilvēku iedvesmu smeļas Pinterest. Lūk, kādus galamērķus šogad cilvēki „meklē” un izpēta visbiežāk:

Šarm eš Šeiha, Ēģipte

Šo galamērķi bieži vien izvēlas cilvēki, kuriem patīk zemūdens izklaides kristāldzidrajos ūdeņos.

Tenerife, Kanāriju salas

Tenerife eiropiešu vidū ir ļoti iecienīta. It īpaši to vidū, kas meklē sauli un siltumu!

Kurševela, Francija

Kurševela ir populārs slēpotāju ceļojumu galamērķis. Taču arī vasaras laikā tur ir iespējams pievērsties dažādām fiziskajām aktivitātēm – riteņbraukšanai, pārgājieniem, rāpties kalnos un laivot.

Skotijas augstiene

Kalni un lejas… Skotijas augstiene regulāri piesaista daudz ceļotāju (it īpaši kalnā kāpējus un pārgājienu cienītājus). Ja pārlieku lielas fiziskās aktivitātes nav cieņā, var arī vienkārši baudīt dabu, gardus ēdienus (it īpaši no jūras veltēm) un viskiju.

And the last one from Iceland – beautiful view from Reykjavik harbor #iceland

A post shared by Kate (@_katy_kate) on

Reikjavīka, Islande

Šis galamērķis pēdējo gadu laikā ir kļuvis īpaši populārs. Daudzi cilvēki steidz doties uz Islandi, lai izpētītu tās brīnumaino dabu.

Kioto, Japāna

Šī viena piesaista cilvēkus, kam interesē arhitektūra – tempļi un svētnīcas -, jo šajā reģionā ir aptuveni 1 000 dažādi tempļi, ko ir vērts apskatīt. Ja arhitektūra tomēr nav interešu saraksta augšgalā, tad var pievērsties dabai, piemēram, slavenajai Arashiyama bambusu birzei (Arashiyama Bamboo Grove).

Bora Bora, Franču Polinēzija

Šī vieta ir iekarojusi lielu popularitāti kā „medusmēness” galamērķis. Šī vieta var lepoties ar satriecošu pludmali, kurā ir sabūvētas mazas bungalo mājiņas. Skats ir satriecošs! 

Looking forward to warm summer days.

A post shared by New York City by Liz Eswein (@newyorkcity) on

Ņujorka, ASV

Pilsēta, kura nekad neguļ – tā var raksturot iespaidīgo Ņujorku. Tā spēj piedāvāt izbaudīt mākslas, mūzikas, kultūras un ēdienu dažādību. Katrs šajā pilsētā var atrast kaut ko sev piemērotu.

Oia as seen from Imerovigli!

A post shared by Santorini, Greece (@santoriniisland) on

Santorine, Grieķija

Šī sala ir lieliska vieta tiem, kas vēlas izbaudīt ūdens šalkoņu, siltumu un mieru.

Barselona, Spānija

Lai gan Spānijā tūristu nekad netrūkst, cilvēki tāpat tur dodas. Daudzi pat atgriežas, jo tik ļoti iemīlas šajā pilsētā, kurā ir silts laiks, brīnumaina arhitektūra un kultūra.

 

Avots: Lonelyplanet.com

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?