Couple walking along dirt road next to cornfield by photoalto on 500px.com

Auns. Viņiem patīk aktīvas un mērķtiecīgas sievietes. Diez vai viņš pievērsīs uzmanību „pelēkajai pelei”. Viņa sapņu sievietei vienmēr ir labi jāizskatās un jāseko saviem mērķiem. Viņai ir jāizstaro pārliecinātība, pozitīvisms un enerģija.

Vērsis. Viņiem patīk gudras un racionālas sievietes. Vieglprātība un muļķības viņi nenovērtē. Šīs zīmes pārstāvji sev blakus vēlas redzēt aktīvu sievieti, kura ir arī lieliska mājsaimniece. Viņi sievietē ciena uzticību, prātu un drosmi.

Dvīņi. Mīl paši iekarot un „atkost” sievieti. Viņiem patīk noslēpumainas sievietes. Viņiem iepatiksies sieviete, kura dos viņam iespēju paprātot un pafantazēt.

Vēzis. Mīl ietiepīgas sievietes-līderes, kuras var palīdzēt viņiem risināt problēmas. Viņi novērtē saimnieciskumu, skaistumu un dvēseles mieru. Vēzis apbrīnos to, kura rādīs viņam pareizo ceļu un sniegs padomus.

Lauva. Viņiem patīk sievietes, kuras ar kaut ko pūlī izceļas. Bet tam nav jābūt ārējam izskatam. Pietiek ar spīdošu personību. Viņš sev blakus vēlas sievieti, ar kuru lepoties, un kuru citi apbrīnos.

Jaunava. Viņiem patīk sievietes-karjeristes. Romantiskas un jūtīgas būtnes viņus nesaista. Sievietē novērtē mērķtiecīgumu un gribasspēku. Sev līdzās vēlas redzēt praktisku sievieti, kura ieņem nozīmīgu amatu un stāvokli sabiedrībā.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?