Pretty offended girl on a red brick wall background by Sergey_Dikarev on 500px.com

Ja mēs raugāmies uz cilvēkiem no uztveres skatapunkta, tad viņus varētu iedalīt divās kategorijās: viegli ievainojamie un ar biezo ādu. To, kurā kategorijā ietilpst katra zodiaka zīme, mēs tev tūlīt pastāstīsim.

Auns

Pēc dabas viņš ir impulsīvs, neuztver kritiku un necieš iebildumus. Lai Auns apvainotos, pietiek mazliet pakritizēt viņa dzīvesveidu, hobijus vai darbu. Auni nav pārāk jūtīgi, bet, ja tiek aizskarts viņa ego, viņi kļūst par agresīvām un nekontrolējamām būtnēm.

Vērsis

Lielākā daļa Vēršu ir miermīlīgi un lojāli cilvēki. Viņi prot kontrolēt savu ugunīgo temparamentu, tāpēc apkārtējie domā, ka ar viņiem vienmēr viss ir kārtībā. Bet, ja tiek aizskarts kāds Vērsim tuvs cilvēks vai arī viņš tiek nepamatoti apvainots, bez skandāla neiztikt.

Dvīņi

Dvīņi ir tik neparedzami un nepastāvīgi, ka dažkārt nākas palauzīt galvu par to, kas īsti viņus aizskāra, vai viņi vispār ir apvainojušies vai varbūt viņiem vienkārši ir slikts garastāvoklis. Dvīņi var apvainoties par to, ka viņus ne tā saprata, nesadzirdēja, nenovērtēja vai vienkārši neieklausījās viņa padomos. Lūgt piedošanu ir bezjēdzīgi. Dvīņi paši izlems, kad pārstāt dusmoties un apvainoties.

Vēzis

Aizvainot Vēzi ir vieglāk par vieglu. Šīs zīmes pārstāvji ir vieni no vieglāk aizvainojamajiem cilvēkiem visā zodiaka aplī. Viņus var satraukt, viņuprāt, nepareizs skatiens, neveiksmīgi izvēlēts vārds vai uzmanības trūkums. Tā kā, ja tu pamani, ka Vēzis pēkšņi ir kļuvis panīcis un negrib komunicēt, apskauj viņu, sabučo, un tu redzēsi, ka no aizvainojuma pāri nepaliks ne pēdas!

Lauva

Lauva visbiežāk apvainojas par to, ka viņus kārtīgi nenovērtē. Šīs zīmes pārstāvji ir patmīlīgi un cildeni. Viņiem, gluži kā gaiss, ir nepieciešams izjust pastiprinātu uzmanību savā virzienā. Ja Lauvu nenovērtē, neieklausās vai, nedod Dievs, pazemo, tad bēdas būs klāt. Lauva dusmās ir šausmīgs un nežēlīgs.

Jaunava

Jaunavas parasti ar skaidru prātu cenšas novērtēt katru situāciju un katru izteicienu savā virzienā. Viņas neapvainosies nieku dēļ, bet, ja apvainojums būs liels, Jaunava kals atriebības plānus. Jaunavas ir taisnīgas un godīgas, tāpēc nepiedod necienīgu izturēšanos pret sevi.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?