Group of friends celebrating with sparklers at night by Carina König on 500px.com

Mežāzis

Mežāži ir vieni no uzticīgākajiem cilvēkiem. Viņi ir labākie draugi, kuri kopā ar tevi ies cauri visām grūtībām. Viņi var būt nedaudz skarbi, bet, kad viņus labāk iepazīst, izrādās, ka viņi ir jūtīgi un maigi cilvēki.

Pateicoties savam atbildīgajam un ambiciozajam raksturam, Mežāži sniegs tev labāko atbalstu un palīdzēs rast izeju no kritiskām situācijām. Viņi tevi bikstīs pareizajā virzienā, lai tu gūtu panākumus.

Mežāži ir ļoti gādīgi. Viņi augstu vērtē atklātību un cenšas neturēt sev klāt nenozīmīgus cilvēkus. Ja tev ir izdevies sadraudzēties ar Mežāzi, nezaudē šo draudzību.

Svari

Runā, ka, ja tu gribi sev draugu uz visu mūžu, izvēlies Svarus. Viņi vienmēr ir gatavi uzklausīt, sniegt atbalstu un padomus, kā arī glabāt visus tavus noslēpumus.

Viņi ir miera uzturētāji un diplomāti, kas nozīmē, ka tevi sagaida draudzība bez drāmām un strīdiem. Neraugoties uz to, ka Svari ir mierīgi, viņiem piemīt lieliska humora izjūta.

Svari ir nesavtīgi un vienmēr raizējas par tuvākajiem cilvēkiem. Viņi var šķist maigi, bet patiesībā ir gudrāki un spēcīgāki, nekā izskatās, un būs gatavi aizstāvēt tos, kas viņiem ir svarīgi.

Zivis

Zivis ir godīgas un uzticīgas. Viņas nebaidās atklāt savus uzskatus un zvanīt saviem draugiem, kad tas ir nepieciešams. Viņas var runāt par visu un neko, kā arī ir viena no līdzjūtīgākajām zodiaka zīmēm.

Labākais draugs Zivs palīdzēs tev atklāt savu radošo personības pusi, par kuru tu pat nenojauti. Dažreiz viņas šķitīs vēsas, bet patiesībā ir ļoti uzticīgas. Savus dažus draugus viņas vienmēr tur sev līdzās. Viņām patīk izklaidēties un baudīt piedzīvojumus, ceļojumus un vispār labi pavadīt laiku ar draugiem.

 

Avots: Cluber.com.ua

Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?