Foto: A.Martinovs

Nāc un atrodi savu frizieri Baltijā lielākajā pop-up frizētavā, kas būs atvērta 5. novembrī izstādē “Baltic Beauty 2017” Ķīpsalā. Visas dienas garumā matus griezīs, veidos unkrāsos vairāk nekā 30 izcili frizierino Latvijas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas.

“Iedvesmojoties no izstādē “Baltic Beauty” redzētā, daudzi uzreiz to vēlas izmēģināt. Šogad apmeklētājiem dosim iespēju redzēto realizēt turpat uz vietas Ķīpsalā! Šī ir lieliska iespēja iepazīties ar jauniem meistariem un, iespējams, atrast savu īsto un vienīgo! Turklāt – pie svešzemju frizieriem savā matu sakārtojumā iegūt arī jaunas vēsmas,” komentē izstādes sadaļas “Matu skaistuma pasaule” projekta vadītāja Irina Jevsejeva.

Pop-up frizētava darbosies pēdējā izstādes dienā – 5. novembrī – no plkst. 11.00 līdz 19.00, un ikviens izstādes apmeklētājs par īpašu izstādes cenu varēs iegūt jaunu matu krāsu, griezumu, hair tatto, izmēģināt hair manicure procedūru, pieaudzēt vai ķīmiski taisnot matus,veikt spa procedūras matiem vai gluži vienkārši – ieveidot matus par godu skaistuma svētkiem. Viss, kas tev jādara, – dodies uz “Baltic Beauty” halli Nr. 1, izklāsti savu ieceri frizētavas administratorei, un viņa ieteiks tev piemērotāko meistaru.

“Baltic Beauty” pop-up frizētavā darbosies Irina Sāre (Irina Saar) no Somijas un Igors Konons no Baltkrievijas, kuri ir starptautiski atzīti frizieri. Tāpat frizētavā darbosies labi zināmās igauņu frizieres Irina Morozova un Regīna Junosova, kuras specializējas garu matu frizūru veidošanā. Vēl meistaru rindās būs “Baltic Beauty” frizieru konkursu žūrijas locekle Jekaterina Golubeva-Mosende, hair tatto meistare Kristīne Siliņa, “dziedošais” frizieris Gints Ristamecs, kā arī frizieri  no “House of Hair” un citi.

 

Kā zināms, no 3. līdz 5. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijā lielākā skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2017”,  kurā dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 336 dalībnieki no 14 valstīm!

 

Vairāk par izstādi “Baltic Beauty 2017”: http://www.bt1.lv/bb

Sekojiet aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/IzstadeBalticBeauty/

 

Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, SIA “Pigmalions”.

Darbalaiks:
3. novembris 11.00–20.00
4. novembris 11.00–20.00
5. novembris 11.00–19.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!
Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 3,50 EUR

Nestāvi rindā, nopērc biļetes jau iepriekš: https://bb2017.ticketforevent.com/lv/

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?