Ir skaidrs, ka cilvēka raksturu ietekmē arī viņa horoskopa zīme. Bet, vai tu zināji, ka pēc zvaigznēm var arī noteikt, kāda sieva tu esi/ būsi? Šis ir ļoti vērtīgs raksts vīriešiem!

AUNS

Sievas, kas dzimušas Auna zīmē, ir godkārīgas un entuziasma pilnas. Viņas lepojas ar saviem vīriem un bauda visu, kas viņas atšķir no “parastiem cilvēkiem”. Iedvesmo vīrus uz jauniem sasniegumiem.

Šīs sievas vārdu krājumā nav vārda „zaudēt”. Viņa var mesties trakos piedzīvojumos un sniegt arī vērtīgus padomus. Viņa prot risināt sarežģītas situācijas, taču izvairās iedziļināties detaļās.

Auna zīmē dzimušās sievas ir pārāk nepacietīgas – viņām jāpaskaidro, ka svarīgus dzīves jautājumus reizēm nevar atrisināt vienā mirklī.

VĒRSIS

Vērša zīmē dzimušas sievas dievina naudu un skaistas lietas.

Viņas mudina vīru uz panākumiem, liek vīriem metodiski virzīties uz mērķa sasniegšanu, ir praktiskas, necieš zaudējumus. Ne velti Vērsi dēvē par baņķieru zīmi. Daudzi vīri priecājas, ka viņiem talkā nāk sievas-Vērša veselais saprāts un ķēriens biznesā.

Vērša sievietes parasti var lepoties ar labu gaumi, viņām patīk pirkt vīriem skaistu apģērbu. Izvēlas bagātus un ietekmīgus draugus. Dievina lepnu dzīvi un panākumus un līdzīgā garā iekārto arī ģimenes mājokli.

Vērši bieži ir spītīgi. Otra problēma – sievietēm Vēršiem problēmas sagādā pārmērīgā pieķeršanās materiālām vērtībām.

DVĪŅI

Dvīņu zīmē dzimušās sievas vēlas būt saviem vīriem (un arī pārējiem ģimenes locekļiem) pilnīgi neaizvietojamas.

Viņas ir daudzveidīgas, mīl izaicināt. Īpaši piemērotas sievas tiem vīriešiem, kam darbs saistīts ar biežiem ceļojumiem un braucieniem.

Sievietes-Dvīņi ir labas, jautras, apburošas saimnieces, draudzīgas un viesmīlīgas namamātes. “Nezāģē” vīru un nepukst uz viņu par senām kļūdām un pāridarījumiem. Saprot, kas ir patiesās vērtības.

Dvīņiem bieži vien pietrūkst pacietības, viņas nesaprot, ka panākumi nav gūstami ātri un dzīvē jāpārvar ne mazums grūtību.

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?