Paraudzīsimies patiesībai acīs – mēs no sirds cenšamies, kad runa nonāk līdz mīlestībai un seksam. Tas ir sava veida mērķis, uz kuru daudzi tiecas, jo vēlas būs labākie. Taču, kā izrādās, dažiem cilvēkiem nemaz nav jācenšas, jo seksualitāte viņiem piemīt arī tāpat. Kuru zodiaka zīmju pārstāvji tie ir?

Svari

Svari ļoti atbildīgi izturas pret mīlas un seksa mākslu. Ja tu vēlies sev mīlnieku, kurš ņems vērā visas tavas vēlmes, sapņus un vajadzības, izvēlies Svaru vīrieti. Vēlies ieraudzīt patieso, kaislīgo Svaru dabu? Parādi viņam, cik ļoti tev patīk tas, ko viņš ar tevi dara.Nekas neuzbudina Svarus tik ļoti, kā uzslavas.

Vērsis

Vērsis gultā ir mežonīgs un atvērts jauniem eksperimentiem. Viņš droši skatīties tev acīs un liks gribēt vēl. Tev neatliks nekas cits, kā vienkārši padoties viņa priekšā un atdoties viņam pilnībā. Ja tu viņam patiesi patīc, viņš meklēs arvien jaunus veidus, kā likt tev justies labi.

Lauva

Šis mīlnieks vēlas būt pirmais ir visā, tāpēc arī sekss ar viņu būs aizraujošs. Kad lieta nonāk līdz fiziskai darbībai, Lauva var būt nedaudz slinks, taču viņš noteikti pieliks pūles, savu dvēseli un idejas, lai mīlēšanās laikā tu pilnībā aizmirstos. Viņš savu partneri apbur. Viņš vēlas, lai tu atceries kas un kā sniedza tev šo baudījumu.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?