Pasaulē ir pietiekami daudz liekulīgu un mānīgu cilvēku. Iemesli, kāpēc cilvēki slēpj savu patieso dabu un intereses, var būt dažādi: sākot ar banālām bailēm, beidzot ar vēlmi manipulēt ar citiem cilvēkiem. Zvaigznes pateiks priekšā, kuri cilvēki ir ar labu reputāciju un ir uzskatāmi par godīgiem un patiesiem.

Vēzis

Vēži dzīvo pēc saviem principiem – nekādu melu no pašu puses un nekādas piedošanas tiem, kas melo. Vēzis zina, cik graujoši var būt meli, tāpēc arī cenšas no tiem izvairīties.

Vēži ir dāsni, gādīgi un mīloši cilvēki, un viņi vienmēr cenšas palīdzēt cilvēkiem, kas viņiem ir svarīgi. Viņiem pat nenāk prātā tas, ka reiz tuviniekus varētu pievilt vai slēpt kaut ko.

Lauva

Lauvas ar lielām aizdomām izturas pret nepatiesiem cilvēkiem. Paši viņi ir atvērtas personības, kas neslēpj savas emocijas, tāpēc arī nespēj saprast, kāpēc cilvēki valkā maskas un slēpj savas patiesās intereses.

Godīguma neesamību Lauvas uztver kā personīgu apvainojumu, un viņas reaģēs ar savām dusmām, ja uzzinās, ka kāds viņām ir melojis.

Šķir tālāk, lai lasītu arī par citām godīgajām zīmēm:

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?