Greizsirdība – pašiznīcinošas jūtas, kurām daži cilvēki izvēlas netērēt laiku un nešaubīties par otra cilvēka uzticību. Tu zini, kuras zodiaka zīmes ir mazāk greizsirdīgas par citām?

AUNS

Auns satraucas par sevi un partneri. Viņam ir saspringts grafiks, kurā ir iekļautas arī ballītes un tikšanās ar jauniem cilvēkiem, tāpēc viņam vienkārši nav laika būt greizsirdīgam. Viņš zina, ka dzīve ir nepārtraukta attīstīšanās un komunikācija ar apkārtējiem. Viņš arī zina, ka parunāties, satikties vai papusdienot ar kādu citu cilvēku neko nenozīmē. Auns arī uzskata, ka greizsirdība norāda uz neuzticēšanos partnerim.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks dzīvo šodienai. No tā brīža, kad viņš pamostas un līdz brīdim, kad dodas gulēt, viņš alkst baudīt dzīvi un sevi. Greizsirdība nozīmē to, ka ir jānogrūž sevi no ieplānotā ceļa, uzvaras un jaunu iespaidu pjedestāla, bet Strēlnieks to nevēlas. Viņš ir brīvības gars, tāpēc var pat neiesaistīties nopietnās attiecībās, tāpēc greizsirdībai viņa sirdī vienkārši nav vietas.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs ir neatkarīgs cilvēks. Tā kā viņam patīk pret visiem izturēties kā pret draugiem (pirms tas cilvēks transformējas par kaut ko vairāk), viņš nesaskata iemeslu izrādīt greizsirdību. Ja viņš neizjūt greizsirdību pret saviem draugiem, tad kāpēc ir jāizjūt greizsirdība pret savu partneri?

Ūdensvīram arī nepatīk apšaubīt citu jūtas. Tas ir netaisnīgi un necienīgi pret izredzēto. Ūdensvīrs nav greizsirdīgs, jo neredz tam ne loģiku, ne jēgu.

 

Autors: Dieviete.lv

Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?