Patiesība ir tāda, ka katra sieviete ir skaista un pievilcīga savā veidā, taču tāpat ir sievietes, kuras izceļas vairāk par citām, līdz ar to arī vīrieši viņas pamana ātrāk.

ZIVIS

Sievietes-Zivis piesaista vīriešus ar savu romantisko dabu, jo viņas nebaidās izrādīt savas jūtas un dara to diezgan pārliecinoši. Zivis meklē sev spēcīgu un izturīgu partneri, un tādu, kurš nopietni attiecas pret ilgstošām attiecībām. Šīs zīmes pārstāves spēj atjaunot kaisli, kad tā jau ir zudusi, padarot to nedaudz pikantāku.

Viņas neinteresējas tik ļoti par materiālām vērtībām, kā par garīgām. Zivis zina, ka ģimene veidojas nevis no materiālām vērtībām, bet no cilvēku mīlestības, savstarpējas cieņas un veselības. Viņas lieliski jūt partnera vajadzības un sniedz viņiem privāto telpu, kas tas ir nepieciešams. Viņas nebūs tās, kas ierobežos.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs ir pazīstams ar savām vienlīdzības idejām un brīvību. Šīs sievietes iekšēji ir patstāvīgas un spēcīgas, tāpēc reti pieņem apkārtējo palīdzību. Tieši šīs īpašības piesaista vīriešu uzmanību, jo viņas pašas spēj sevi pasargāt un uzņemties atbildību par savām darbībām. Sievietēm-Ūdensvīriem piemīt lieliska humora izjūta un ass prāts, tāpēc nereti viņas spēj atrast interesantākos un dīvainākos risinājumus dažādām problēmām. Viņas ir ļoti draudzīgi cilvēki, un nereti vīrieši to jauc ar flirtu.

MEŽĀZIS

Šīs sievietes var šķist vēsas un atturīgas, taču patiesībā sievietes-Mežāži ir ļoti talantīgas pārdomātu un kvalitatīvu attiecību dibinātājas. Viņas zina, kā pārvaldīt situācijas un tapt saredzētai un sadzirdētai. Viņām ir labs raksturs un devīgums. Manipulēšana ar šīm sievietēm nebūs laba doma, jo viņas ātri spēj „atkost” cilvēku.

Mežāzis ir neatkarīgs cilvēks, un tieši tas saista vīriešu uzmanību. Viņu vienkāršība izskatās stilīgi un eleganti. Viņas ir tiešas, bet ne prastas.

 

Nākamajā lapā ir vēl trīs zodiaka zīmes!

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?